Genel Blog

Hekimoğlu 38. Bölüm Fragmanı

27

Hekimoğlu 38. Bölüm Fragmanı

Karga Seven Pictures göre Amerikan yapımı House M.D dizisinin türkiye uyarlanması olarak seyirci karşısına çıkacak Hekimoğlu dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. 2019!un kasımında yada 2020’nin ilk günlerinde seyirci ile buluşması planlanan dizinin yönetmenliğini Yağmur Taylan ve Durul Taylan üstlanirken,  Vatanım Sensin ve Harikulade Yüzyıl gibi uzun soluklu ve reyting rekoru kıran dizilerin senaristi Berkun Oya kaleme alıyor. 

Başrollerinde son olarak Gülperi dizisinde rol alan Timuçin Esen ve Netfilix  yapımı Muhafız Hakan dizisinde başrol oynayan Okan Yalabık ve Ebru Özkan paylaşacak. 

Nefroloji konusunda alanının en iyisi ve birim başkanı bir doktor. Pek bir hekim ama, teşhis konulamayan hastaların tek çaresi, dokunalamayacak enfeksiyon yaralarının beyaz meleği. Yanlız o meleğin altındaki, benlik, kendini beğenmiş ve karşısındakini önemsememnin beraberinde geldiği bir hekim. Çalıştığı hastanede bölüm başkanı olan Hekimoğlu, tüm ekibine en iyi hekimlik eğitimi verirken bir yandan da onların psikolojilerini bertaraf etmekle meşgul. 

HEKİMOĞLU OYUNCU KADROSU

Ateş Hekimoğlu ( Timuçin Esen)

Hekim Alev, çalıştığı hastanede en şiddet hastalar ile ilgilenir. Kendisinin kurduğu bir teşhis ekibi vardır. Bu grubu nefroloji, onkoloji gibi uzmanlık dalında en iyi eğitim almış hekimler ile oluşturmuştur. Başhekim Kasıt ile başı kötü derttedir. Çünkü Hekim Niyet kendisinin yalnızca teşhisde yok polikliniktede çalışması konusunda ısrarcıdır. Ama Hekimoğlu hastaların yalancı şikeyetlerinden fazlası ile bıkkın yalnızca sahiden ihtiyacı olan ile ilgilenmek ister. Bu şart Doktor Maksat’nin tansiyonunu yavaş yavaş yükseltece ve Hekim Alev Hekimoğlunun koltuğu tehlikeye girecektir. 

Başhekim Niyet ( Ebru Özkan)

Alev Hekimoğlunun çalıştığı hastanenin Başhekimidir. Alanında en iyi olan Alev Hekimoğlunun sadece ihtiyacı olan hastalar ile yok poliklinik hastaları ile de ilgilemesini ister. Ama bu İstek iki tarafı fazlası ile çıkmaza sokacaktır. 

Doktor Orhan (Okan Yalabık)

Hekim Orhan hastanenin Onkoloji uzmanıdır. Hekim Alev kadar zorunlu fakat onun gölgesinde çalışan başarılı doktorlardandır. 

Hekimoğlu 38. Bölüm Özeti

Hekimoğlu, yeni bölümü ile 23 Şubat Salı 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Kırmızı Oda 25. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde herkes şok, kimdir nedir ve kırmızı oda 25 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.