Genel Blog

Hekimoğlu 44. bölüm izle tek parça! Hekimoğlu son bölüm full izle!

90

Hekimoğlu 44. bölüm izle tek parça! Hekimoğlu son bölüm full izle!

Hekimoğlu 44. bölümde; Hekimoğlu ve ekip tanı koymak için zamana aleyhinde yarışırken kanserli abinin durumu giderek kötüleşmekte, hapşıran kardeşin ise belirtileri artmaktadır. O Kadar ama aile bir noktada çocuklardan birinden cayma kararıyla yüz yüze kazanç. İşte Hekimoğlu son birim full izle bilgileri…

Hekimoğlu 44. birim izle

Geçtiğimiz günlerde içgüdelirini dinleyip insitiyatif bölge ve sonucunda vakanın ölümüne neden olan Mehmet Ali demin kendini toparlayamaz. Emre ve Zeynep arasındaki “Salı günü aşk itirafı” geleneği ise tam gaz devam eder. Hekimoğlu’nun evinde yaşamaya başlayan Orhan’ın köpeği Bebek, isminin aksine tavırlar sergileyerek Hekimoğlu’nun sinirlerini zorlar.

Hekimoğlu ve ekip zamana karşısında sürdürdükleri yarışı kazanabilecek mi? Orhan kanserli abiye kardeşinden ilik naklini vaktinde yapabilecek mi? Mehmet Ali istifa konusunda kararlı mı?

Bir önceki yazımız olan Survivor Doğan kimdir, elendi mi, kızı kaç yaşında? Survivor 2021 Doğan Keser nereli, eşi kimdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.