Genel Blog

Hekimoğlu 86. bölüm full izleme linki! Hekimoğlu son bölüm tek parça full izleme linki! Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21

Hekimoğlu 86. bölüm full izleme linki! Hekimoğlu son bölüm tek parça full izleme linki! Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisi bu akşam 38. bölümüyle izleyicilerin beğenisini topladı. Konusu ile uyarı çeken filmde başarılı oyunculuk performansları beğeni toplarken Hekimoğlu 38. bölümü yeniden izlemek isteyenler Hekimoğlu 38. bölüm full izleme linki! Hekimoğlu son bölüm tek parça full izleme linki! araştırılıyor. Peki, Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KANAL D HEKİMOĞLU SON BÖLÜM FULL İZLEME LİNKİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ!

HEKİMOĞLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İpek, Alev’i hapisten kurtarmak için kandırmak zorunda kalmıştır ve ona kızgındır. Alev’e ceza olarak bütün hafta baştan başa polikliniğe bakma sorumluluğu yükler. Alev ne kadar denese de bayağı hastalıklardan kaçamaz. Poliklinikte genç bir kadın hastanın tecavüze uğramış olduğunu ayrım edince, her şey değişir.

Bu vakayı bu tip konularda daha deneyimli bir doktora devretmeye çalışsa da genç bayan Hekimoğlu’ndan başka kimsenin kendisiyle ilgilenmesine razı olmaz. Bu sırada Zeynep de ölmek üzere olan evsiz bir kanser hastasıyla ilgilenmektedir.

Ağrılarını dindirmek için kendisine verilen ilaçları almayı reddeden ihtiyar adam, acı içinde ölmeyi tercih etmiştir.Zeynep ise ihtiyar adamı, bu süreci daha sıcacık atlatması ve sancı kesicileri kabul etmesi konusunda ikna etmeye çalışır.

Hekimoğlu, genç kadına muavin olabilecek mi? Zeynep, ihtiyar adamı daha ağrısız bir ölüme ikna edebilecek mi? İpek ve Orhan’ın Hekimoğlu’na kızgınlıkları geçecek mi?

Bir önceki yazımız olan EDHO 'İshak' kimdir? Caner Kurtaran kimdir, kaç yaşında ve nereli? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da İshak karakterini kim canlandırıyor? başlıklı makalemizde caner kurtaran, caner kurtaran kaç yaşında ve caner kurtaran kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.