Genel Blog

Hekimoğlu canlı izle! Kanal D Hekimoğlu 37. yeni bölüm canlı izle! Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak?

20

Hekimoğlu canlı izle! Kanal D Hekimoğlu 37. yeni bölüm canlı izle! Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak?

Hekimoğlu yeni bölümü bugün ekranlara gelecek. Hekimoğlu dizisi canlı izle! Kanal D Hekimoğlu dizisi naklen yayın izle! Hekimoğlu yeni birim saat kaçta? Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

HEKİMOĞLU CANLI İZLE!

HEKİMOĞLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Komiser Mahir, Orhan’ın ifadesi karşılığında, Hekimoğlu’na kabul etmesi zor bir anlaşma teklif eder. İpek, anlaşmayı kabul etmesi için Hekimoğlu üzerinde zorlama kurmaya başlar. Keza değerinde verdiği bir vakasını ondan alır, hem de ilaçlarını keser.İpek, Hekimoğlu’nun yokluğunda, genç hastasının tedavisini üstlenir. Kızın yaşadığı nedeni belirsiz sıkıntıların doğuştan olan gelen cüceliği ile benzer olup olmadığı araştırılır.

Orhan, İpek ve ekibin tüm çabalarına karşın kızın durumu daha da kötüleşirken, Hekimoğlu ise bu sırada ilaçlarını başka yollardan bulmaya çalışmaktadır.Hekimoğlu olmadan genç kız iyileşebilecek mi? Orhan, Hekimoğlu’nu mu yahut kendisini mi korumak için Mahir’le anlaştı?Hekimoğlu, anlaşmayı kabul edecek mi, yoksa hapse mi girecek?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de…

HEKİMOĞLU YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hekimoğlu 37. Bölüm 3. Fragmanı yayında! Mahkemede kafa karıştırıcı bir gelişme yaşanıyor!

Hekimoğlu’nun, mahkeme günü gelir. Dominant karşı etkili bir tavır yapan Hekimoğlu, İpek’in de kalbine hitap eder. İpek, mahkemede laf sırası kendisine geldiğinde herkesi şaşırtan bir izah etme yapar.

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00’da Kanal D’de!

Hekimoğlu canlı izle! Kanal D Hekimoğlu 37. yeni bölüm canlı izle! Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak?

HEKİMOĞLU 38. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Hekimoğlu’nun bugün 37. bölümü ekranlara geldi. Yeni bölümden daha sonra 38. bölüm fragmanı yayınlanması bekleniyor.

HEKİMOĞLU DİZİ OYUNCULARI

Ana karakterler:

• Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen): Nefroloji ve enfeksiyon hastalıkları konusunda başarılı bir doktordur. “Cümbür Cemaat yalan söyler” cümlesini kullanmasa günü kötü geçer. Tezgâhtar ekibiyle uğraşmayı fazla sever. İpek ve Orhan’ın üzerine titrediği doktordur. Kendisi poliklinikte çalışmayı sevmez. Hastanede televizyon izlemeyi sever. Sıradışı aklıyla vakaları farklı bir gösterme açısıyla çözer. Bastonla gezer. Sızı kesicisini taşır.

• Orhan Yavuz (Okan Yalabık): Onkoloji uzmanıdır. Hekimoğlu’nu üniversiteden beri tanıyan ve yaptıklarına hürmet duyan tek arkadaşıdır.

• İpek Tekin (Ebru Özkan): Hastane yöneticisi ve endokrinoloji uzmanıdır. Tıpatıp Orhan gibi Hekimoğlu’nu okuldan beri tanıyan arkadaşıdır. Hekimoğlu’yla uğraşmayı fazla sever.

• Mehmet Ali Çağlar (Kaan Şimşek): Hekimoğlu’nun asistanı olan bilirkişi nörolog. Kendisi “Memoli” ya da “Dolapdereli” olarak tanınır.

• Emre Acar (Aytaç Muhakkak): Hekimoğlu’nun asistanı olan kardiyoloji ve yoğun bakım uzmanıdır.

• Zeynep Can (Damla Colbay): Hekimoğlu’nun asistanı olan bağışıklık sistemi uzmanıdır.

• Selin Kurt (Belçim Bilgin): Avukat ve Ateş Hekimoğlu’nun eski eşi.

Tezgâhtar karakterler:

• Alya (Esra Eron): Hastanenin doktorlarından birisi. Orhan hoca ve Ateş hocanın ekibine yardım olur.

• Muzo (Muhammed Dede): Hastane çalışanı. Alev hocaya her zaman muavin olur.

Bir önceki yazımız olan Hekimoğlu dizi çekimleri hangi ilde, ilçede yapılıyor? Hekimoğlu dizideki hastane nerede? Okan Üniversitesi Hastanesi nerede? başlıklı makalemizde gündem, hastane ve istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.