Genel Blog

Hekimoğlu canlı izle! Kanal D Hekimoğlu 38. yeni bölüm canlı izle! Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak?

14

Hekimoğlu canlı izle! Kanal D Hekimoğlu 38. yeni bölüm canlı izle! Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak?

Hekimoğlu yeni bölümü bugün ekranlara gelecek. Hekimoğlu dizisi canlı izle! Kanal D Hekimoğlu dizisi naklen yayın izle! Hekimoğlu yeni bölüm saat kaçta? Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

HEKİMOĞLU CANLI İZLE!

HEKİMOĞLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hekimoğlu 16 Şubat Salı yayınlanan 37. Bölümde Komiser Mahir’in bir süredir Hekimoğlu’nu hapse attırmak için sürdürdüğü savaşın sonuna gelinmiştir. Duruşma tarihi gelip çatmıştır ve Hekimoğlu için 10 seneye dek hapis cezası istenmektedir. Etrafındakiler, Hekimoğlu’nu kurtarabilmek için çabalarken, Hekimoğlu hiç beklenmedik bir hareket yapar ve son çare olarak kendini rehabilitasyon merkezine yatırır.

Mahir Hekimoğlu’na karşısında yumuşayacak mı? Duruşma nasıl sonuçlanacak?Hekimoğlu hapse girmekten kurtulabilecek mi?

HEKİMOĞLU YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hekimoğlu 38. Bölüm Fragmanı – 3 yayında! İpek, Alev’in onlara oynadığı oyunu öğreniyor. öte taraftan Ateş, engebeli bir vakayla daha karşı karşıya kalıyor. Minik bir kızın hayatına dokunuyor ve şehvetli anlar yaşanıyor.

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00’de Kanal D’de!

Hekimoğlu canlı izle! Kanal D Hekimoğlu 38. yeni bölüm canlı izle! Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak?

HEKİMOĞLU 39. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Hekimoğlu’nun bugün 38. bölümü ekranlara geldi. Yeni bölümden daha sonra 39. birim fragmanı yayınlanması bekleniyor.

HEKİMOĞLU DİZİ OYUNCULARI

Ana karakterler:

• Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen): Nefroloji ve enfeksiyon hastalıkları konusunda başarılı bir doktordur. “Cümbür Cemaat yalan söyler” cümlesini kullanmasa günü fena geçer. Tezgâhtar ekibiyle uğraşmayı fazla sever. İpek ve Orhan’ın üzerine titrediği doktordur. Kendisi poliklinikte çalışmayı sevmez. Hastanede televizyon izlemeyi sever. Sıradışı aklıyla vakaları bambaşka bir görüş açısıyla çözer. Bastonla gezer. Sızı kesicisini taşır.

• Orhan Yavuz (Okan Yalabık): Onkoloji uzmanıdır. Hekimoğlu’nu üniversiteden beri tanıyan ve yaptıklarına hürmet duyan tek arkadaşıdır.

• İpek Tekin (Ebru Özkan): Hastane yöneticisi ve endokrinoloji uzmanıdır. Tıpkı Orhan gibi Hekimoğlu’nu okuldan beri tanıyan arkadaşıdır. Hekimoğlu’yla uğraşmayı çok sever.

• Mehmet Ali Çağlar (Kaan Şimşek): Hekimoğlu’nun asistanı olan bilirkişi nörolog. Kendisi “Memoli” ya da “Dolapdereli” olarak tanınır.

• Emre Acar (Aytaç Muhakkak): Hekimoğlu’nun asistanı olan kardiyoloji ve yoğun bakım uzmanıdır.

• Zeynep Can (Damla Colbay): Hekimoğlu’nun asistanı olan bağışıklık sistemi uzmanıdır.

• Selin Kurt (Belçim Alim): Avukat ve Ateş Hekimoğlu’nun eski eşi.

Asistan karakterler:

• Alya (Esra Eron): Hastanenin doktorlarından birisi. Orhan öğretmen ve Alev hocanın ekibine yardım olur.

• Muzo (Muhammed Dede): Hastane çalışanı. Ateş hocaya her zaman yardımcı olur.

Bir önceki yazımız olan Hekimoğlu nerede çekiliyor? Hekimoğlu hastane hangi şehirde, ilçede bulunuyor? Hekimoğlu hastane çekimleri nerede? başlıklı makalemizde hekimoğlu ali paşa külliyesi nerede, hekimoğlu dizisi nerede çekiliyor ve hekimoğlu dizisi nereden alıntı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.