Genel Blog

Hekimoğlu canlı izle! Kanal D Hekimoğlu 44. yeni bölüm canlı izle! Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak?

23

Hekimoğlu canlı izle! Kanal D Hekimoğlu 44. yeni bölüm canlı izle! Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak?

Hekimoğlu yeni bölümü bugün ekranlara gelecek. Hekimoğlu dizisi canlı izle! Kanal D Hekimoğlu dizisi naklen yayın izle! Hekimoğlu yeni bölüm saat kaçta? Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

HEKİMOĞLU CANLI İZLE!

HEKİMOĞLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ailesini ufak yaşta kaybeden Nur Yiğityürek, hayatın acımasız yüzüyle fazla erken yaşlarda tanışmıştır. Onlarca işe girip çıkan genç kadın, yaşamını idame ettirmek için sokakta ‘Bul Karayı Al Parayı’ oynatan dolandırıcıyla iş birliği yaptığı sırada önce aklı karışır, daha sonra kendinden geçer ve hastaneye kaldırılır.Karar verme yetisini kaybeden Nur, acayip bir olgu olarak Hekimoğlu’nun dikkatini derhal çeker.

Ekip ve Hekimoğlu’nun vakayı çözme sürecinde içgüdülerini dinleyip insiyatif alan Mehmet Ali, hiç ummadığı bir sonuçla yüzleşmek zorunda kalır.Orhan ve İpek’in birlikte baş başa zaman geçirmelerinden ayrı anlamlar çıkaran Hekimoğlu, ikiliyi yakın takibe alır. Bu peşine düşüp takip Hekimoğlu’nu Orhan’ın eski evliliğinin derinlerine kadar götürecektir. Ayrılık konuşmasından daha sonra Zeynep’in beklediği değin kötü olmayan Emre’nin ikili konusunda diğer planları vardır. Kendi geçmişi ve olgu aralarında benzerlikler ayrım eden Mehmet Ali, genç kadına aleyhinde ister istemez önyargılar geliştirir. Objektifliğini kaybedip Hekimoğluculuk oynamak Mehmet Ali’ye pahalıya patlayacaktır.

Hekimoğlu ve takım Nur’u iyileştirebilecek mi? Orhan ve İpek aralarında aslında bir şey var mı?

Mehmet Ali nasıl bir son bekliyor?

HEKİMOĞLU YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hekimoğlu 44. Birim Fragmanı – 3 yayında! Alev ve İpek ortak romantik bir akşam yemeğinde bir araya geliyor.

Ateş, evdeki köpeğin her yeri dağıtmasından şüphelenir ve en son hırsız girdiğini düşünür. İpek ve Ateş akşam yemeğinde kendilerine güzel bir masa hazırlar.

Hekimoğlu canlı izle! Kanal D Hekimoğlu 44. yeni bölüm canlı izle! Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak?

HEKİMOĞLU 45. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Hekimoğlu’nun bugün 44. bölümü ekranlara geldi. Yeni bölümden daha sonra 45. birim fragmanı yayınlanması bekleniyor.

HEKİMOĞLU DİZİ OYUNCULARI

Ana karakterler:

• Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen): Nefroloji ve enfeksiyon hastalıkları konusunda başarılı bir doktordur. “Herkes yalan söyler” cümlesini kullanmasa günü fena geçer. Yardımcı ekibiyle uğraşmayı fazla sever. İpek ve Orhan’ın üzerine titrediği doktordur. Kendisi poliklinikte çalışmayı sevmez. Hastanede televizyon izlemeyi sever. Sıradışı aklıyla vakaları bambaşka bir görüntü açısıyla çözer. Bastonla gezer. Sızı kesicisini taşır.

• Orhan Yavuz (Okan Yalabık): Onkoloji uzmanıdır. Hekimoğlu’nu üniversiteden beri tanıyan ve yaptıklarına hürmet duyan tek arkadaşıdır.

• İpek Tekin (Ebru Özkan): Hastane yöneticisi ve endokrinoloji uzmanıdır. Tıpatıp Orhan gibi Hekimoğlu’nu okuldan beri tanıyan arkadaşıdır. Hekimoğlu’yla uğraşmayı fazla sever.

• Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım): Hekimoğlu’nun asistanı olan bilirkişi nörolog. Kendisi “Memoli” ya da “Dolapdereli” olarak tanınır.

• Emre Acar (Aytaç Muhakkak): Hekimoğlu’nun asistanı olan kardiyoloji ve yoğun bakım uzmanıdır.

• Zeynep Can (Damla Colbay): Hekimoğlu’nun asistanı olan bağışıklık sistemi uzmanıdır.

• Selin Kurt (Belçim Bilgin): Avukat ve Ateş Hekimoğlu’nun eski eşi.

Tezgâhtar karakterler:

• Alya (Esra Eron): Hastanenin doktorlarından birisi. Orhan öğretmen ve Ateş hocanın ekibine yardım olur.

• Muzo (Muhammed Büyükbaba): Hastane çalışanı. Alev hocaya defalarca tezgâhtar olur.

Bir önceki yazımız olan Uyanış: Büyük Selçuklu 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uyanış: Büyük Selçuklu 27. bölüm fragman izle! Canlı izle! başlıklı makalemizde uyanış büyük selçuklu, uyanış büyük selçuklu fragman ve uyanış büyük selçuklu son hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.