Genel Blog

Hekimoğlu dizi çekimleri hangi ilde, ilçede yapılıyor? Hekimoğlu dizideki hastane nerede? Okan Üniversitesi Hastanesi nerede?

30

Hekimoğlu dizi çekimleri hangi ilde, ilçede yapılıyor? Hekimoğlu dizideki hastane nerede? Okan Üniversitesi Hastanesi nerede?

Ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu’nun nerede çekildiği merak konusu oldu. Peki Hekimoğlu dizisi nerede çekiliyor? Hekimoğlu hangi ülkede, hangi ilde, hangi hastanede çekiliyor? Hekimoğlu dizisi yeni bölümü ne vakit, saat kaçta, hangi kanalda?

HEKİMOĞLU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Hekimoğlu dizisi çekimleri İstanbul‘un Tuzla ilçesinde yer alan Okan Üniversitesi Hastanesi‘nde gerçekleştirilmektedir.

HEKİMOĞLU HANGİ HASTANEDE ÇEKİLİYOR?

Hekimoğlu dizisi Okan Üniversitesi Hastanesi’nde çekilmektedir. Hastanenin haritadaki konumu aşağıdaki gibidir:

Hekimoğlu dizi çekimleri hangi ilde, ilçede yapılıyor? Hekimoğlu dizideki hastane nerede? Okan Üniversitesi Hastanesi nerede?

Hastane İstanbul Tuzla ilçesinde bulunmaktadır.

HEKİMOĞLU NE VAKIT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Hekimoğlu dizisi her Salı günü saat 20:00 ‘da Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır.

HEKİMOĞLU DİZİ OYUNCULARI

Ana karakterler:

• Alev Hekimoğlu (Timuçin Esen): Nefroloji ve enfeksiyon hastalıkları konusunda başarılı bir doktordur. “Herkes yalan söyler” cümlesini kullanmasa günü fena geçer. Muavin ekibiyle uğraşmayı fazla sever. İpek ve Orhan’ın üstüne titrediği doktordur. Kendisi poliklinikte çalışmayı sevmez. Hastanede televizyon izlemeyi sever. Sıradışı aklıyla vakaları ayrı bir görünüm açısıyla çözer. Bastonla gezer. Ağrı kesicisini taşır.

• Orhan Yavuz (Okan Yalabık): Onkoloji uzmanıdır. Hekimoğlu’nu üniversiteden beri tanıyan ve yaptıklarına hürmet duyan tek arkadaşıdır.

• İpek Tekin (Ebru Özkan): Hastane yöneticisi ve endokrinoloji uzmanıdır. Tıpkı Orhan gibi Hekimoğlu’nu okuldan beri tanıyan arkadaşıdır. Hekimoğlu’yla uğraşmayı fazla sever.

• Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım): Hekimoğlu’nun asistanı olan uzman nörolog. Kendisi “Memoli” ya da “Dolapdereli” olarak tanınır.

• Emre Acar (Aytaç Şaşmaz): Hekimoğlu’nun asistanı olan kardiyoloji ve yoğun bakım uzmanıdır.

• Zeynep Can (Damla Colbay): Hekimoğlu’nun asistanı olan bağışıklık sistemi uzmanıdır.

• Selin Kurt (Belçim Bilgin): Avukat ve Alev Hekimoğlu’nun eski eşi.

Tezgâhtar karakterler:

• Alya (Esra Eron): Hastanenin doktorlarından birisi. Orhan öğretmen ve Ateş hocanın ekibine yardım olur.

• Muzo (Muhammed Dede): Hastane çalışanı. Ateş hocaya defalarca muavin olur.

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! ATV EDHO 182. yeni bölüm canlı izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.