Genel Blog

Hekimoğlu Şeyma Gökşenli kimdir? Şeyma Gökşenli kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

71

Hekimoğlu Şeyma Gökşenli kimdir? Şeyma Gökşenli kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Kanal D’nin yayınlanan son fragmanında; ”Hekimoğlu 9 Şubat Salı yayınlanan yeni bölümde Ateş’in aldığı olgu, herkesi şaşırtıcı bir tanıya sebep oluyor. Cüce olmadığı görünürde ufak kızın sahiden artış hormonlarının olmadığı ortaya çıkar. Ateş, bu durumu annesine açıklar. Ancak beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kalır. Ateş, annesini ikna etmek için epeyce dil döker. Sonunda kızın cüce olmadığını ve boyunun uzayacağını söyler. İşte o ilginç tespit ve detayları…” yer aldı. 

Uyruk yazarı Sina Koloğlu “Gökşenli, ‘Deliha 2’ de rol almıştı. ‘Hekimoğlu’ndaki performansı sahiden önemli bir oyunculuk gösterisiydi. Duyduğum, epey bir teklif gelmeye başlamış kendisine…” ifadelerini kullandı. 

Şeyma Gökşenli kimdir?

Daha önce Deliha 2 adlı Sinema filminde rol bölge Şeyma Gökşenli,Hekimoğlu dizisinin 36. bölümünde rol aldı.

Dizide artma hormonu bozukluğu hastalığı yaşayan bir anne ile kızı yer almaktadır. Anneyi Şeyma Gökşenli canlandırmaktadır. Şeyma Gökşenli’nin instagram adresinde 3 bine yakın takipçisi yer alıyor. 

Bir önceki yazımız olan İŞTE O ANLAR! Masumlar Apartmanı Naci öldü mü, hastalığı ne? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.