Genel Blog

Hercai canlı izle! ATV Hercai 59. yeni bölüm canlı izle! Hercai yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

22

Hercai canlı izle! ATV Hercai 59. yeni bölüm canlı izle! Hercai yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

Dizi severler Hercai‘nin yeni bölüm fragmanı çıktı mı araştırıyor. Peki Hercai 60. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai yeni bölüm ne vakit, saat kaçta? Hercai son bölümde ne oldu? Hercai fragman izle! Hercai canlı izleme linki!

HERCAİ CANLI İZLE!

HERCAİ NE VAKIT, SAAT KAÇTA?

Hercai 14 Şubat Pazar 2021 tarihinde ATV’de saat 20:00 ‘da başlayacaktır. Önceden Cuma günleri yayınlanan Hercai dizisinin günü değişti ve artık pazar günleri ekranlara gelecek.

HERCAİ 60. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Henüz Hercai yeni birim fragmanı yayınlanmadı. Bugün 14 Şubat Pazar günü oynanacak olan bölümden daha sonra 60. birim fragmanının yayınlanması bekleniyor.

Hercai canlı izle! ATV Hercai 59. yeni bölüm canlı izle! Hercai yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

HERCAİ YENİ BÖLÜMDE NE OLACAK?

“Büyük bir kusur yaptım, beni affedebilecek misiniz?”

Füsun’dan Azize’nin oğlu olduğunu öğrenen Hazar büyük bir şok yaşamaktadır. Miran babasına yardım olur ama o da olup bitenler aleyhinde çok şaşkındır. Bir yana da bu sırrı bilen ve ona söylemeyen Reyyan’a tepkilidir. Reyyan ise Miran’ın onu anlamamasına içerler. Azat ve Gönül için birbirlerine karşı koymak her geçen gün zorlaşırken Âlem, Yaren’in isteğiyle ailesini alıp Mardin’i terk etmeye karar verir. Füsun öğrendiği korkunç gerçekle harekete geçer oysa onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Miran ve Reyyan birbirlerinin hasretine dayanamazken ayrıca Hazar’ın keza de Azize’nin haline üzülen Nasuh’un aklına bir çözüm kazanç. Ama bu işlerin ayrıntılarıyla içinden çıkılmaz bir hal almasına neden olacaktır.

HERCAİ SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Reyyan, Miran’dan neyi saklıyor?

Dilşah’ın, Azize’yi yaralamasıyla tüm dengeler değişmiştir. Reyyan bir yanlamasına Dilşah’ı korumak öte yandan da Azize’yi yaşatmak zorundadır. Ona bu engebeli sınavda destek verecek birey ise Azra olacaktır. Füsun kızının yerini haberdar olan tek kişiyi, Azize’yi öldürmek isterken yaşatmak zorunda kalacak ve en sonunda her şeyi daha alçak üstteki edecek bir intikam alacaktır. öte yandan Miran, Âlem’ı köşeye sıkıştırmıştır oysa onun Reyyan’ın bir şeyler sakladığına dair sözleriyle karmakarışık olur. Reyyan ise Miran’dan daha fazla sır saklayamayacağına karar vermiştir. Bununla ilgili bir adım atar ama hepsini bekleyen bir sürpriz vardır.

Bir önceki yazımız olan Hercai nerede çekiliyor? Hercai dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Hercai dizisindeki konak nerede? başlıklı makalemizde hercai, hercai ?ekim yerleri ve hercai dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.