Genel Blog

Hercai canlı izle! ATV Hercai 67. yeni bölüm canlı izle! Hercai yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

37

Hercai canlı izle! ATV Hercai 67. yeni bölüm canlı izle! Hercai yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

Dizi severler Hercai‘nin yeni bölüm fragmanı çıktı mı araştırıyor. Peki Hercai 68. birim fragmanı yayınlandı mı? Hercai yeni bölüm ne vakit, saat kaçta? Hercai son bölümde ne oldu? Hercai fragman izle!

HARCAİ CANLI İZLE!

HERCAİ NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Hercai 11 Nisan Pazar 2021 tarihinde ATV’de saat 20:00 ‘da başlayacaktır. Önceden Cuma günleri yayınlanan Hercai dizisinin günü değişti ve artık pazar günleri ekranlara gelecek.

HERCAİ 68. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Henüz Hercai yeni birim fragmanı yayınlanmadı. Bugün 11 Nisan Pazar günü oynanacak olan bölümden daha sonra 68. birim fragmanının yayınlanması bekleniyor.

HERCAİ YENİ BÖLÜMDE NE OLACAK?

“Hiçbirinize dar yüzü göstermeyeceğim, sonu müebbet bile olsa…”

Umut’un, Füsun’un adamları tarafından kaçırılmasıyla ayrıca Reyyan’ın ayrıca de Miran’ın dünyası başına yıkılmıştır. Miran kararlıdır, bir laf verir sevdiği kadına; neye mal olursa olsun oğlunu bulacak ve eve getirecektir. Bu amaçla Füsun’un karşısına çıkar ve ne istediğini sorar. Füsun, Miran’ın anlaşma teklifi aleyhinde şaşkındır. Ondan yerine getirilmesi hayli güç bir şey yapmasını ister. Miran paldır küldür kabul eder. Oysa bu defa oğluna kavuşmasının önündeki engel babaannesidir. Azize, Umut’u kendi yöntemleriyle almayı kafasına koymuştur. Miran’a yardımcı sürpriz isim kim? Füsun’un akıbeti ne olacak?

Hercai canlı izle! ATV Hercai 67. yeni bölüm canlı izle! Hercai yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

HERCAİ SON BÖLÜMDE NE OLDU?

“Hiçbirinize kuytu yüzü göstermeyeceğim, sonu müebbet bile olsa…”

Umut’un, Füsun’un adamları göre kaçırılmasıyla ayrıca Reyyan’ın keza de Miran’ın dünyası başına yıkılmıştır. Miran kararlıdır, bir laf verir sevdiği kadına; neye mülk olursa olsun oğlunu bulacak ve eve getirecektir. Bu amaçla Füsun’un karşısına çıkar ve ne istediğini sorar. Füsun, Miran’ın uzlaşma teklifi karşısında şaşkındır. Ondan yerine getirilmesi hayli güç bir şey yapmasını ister. Miran acele ile kabul eder. Oysa bu kere oğluna kavuşmasının önündeki engel babaannesidir. Azize, Umut’u kendi yöntemleriyle almayı kafasına koymuştur. Miran’a yardım eden sürpriz isim kim? Füsun’un akıbeti ne olacak?

HERCAİ OYUNCU KADROSU

Akın Akınözü : Miran Aslanbey/Şadoğlu

Ebru Şahin : Reyyan Şadoğlu/Aslanbey

Gülçin Santırcıoğlu : Sultan Aslanbey

Ayşegül Günay : Füsun Aslanbey/Bakırcıoğlu

Serhat Tutumluer : Hazar Şadoğlu

Oya Unustası : Gönül Aslanbey

Ahmet Tansu Taşanlar : Azat Şadoğlu

Serdar Özer : Âlem Şadoğlu

Gülçin Hatıhan : Handan Şadoğlu

İlay Erkök : Yaren Şadoğlu/Bakırcıoğlu

Cahit Gök : Fırat Demiralp/ Aslanbey

Güneş Hayat : Esma Demiralp

Bir önceki yazımız olan Hercai nerede çekiliyor? Hercai hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Dizideki konak nerede bulunuyor? başlıklı makalemizde gündem, haber ve hercai hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.