Genel Blog

Hercai nerede çekiliyor? Hercai dizisi hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Hercai dizideki konak nerede?

170

Hercai nerede çekiliyor? Hercai dizisi hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Hercai dizideki konak nerede?

ATV’nin sevilen dizisi Hercai‘nin nerede çekim yaptığı merak edildi. Peki, Hercai nerede çekiliyor? Hangi il, ilçe ve mahallede çekimler yapılıyor? Hercai nerede? Hercai dizinde bulunan konak nerede? Hangi şehirde bulunuyor?

HERCAİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

ATV’nin sevilen dizisi Hercai’nin çekimleri Mardin ilimizde yapılmaktadır. Hercai’nin çekimleri Mardin – Midyat’ta yapılıyor. Dizide yer alan konak da burada bulunuyor.

Dizinin çekimlerinin Mardin Midyat Sıla Konağı’nda yapıldığı bilinmektedir. Geçmiş yıllarda yayınlanan Sıla dizisi de buradaki konakta çekilmişti. Kısacası dizinin çekimleri Mardin şehrinde Midyat ilçesinde yapılmaktadır.

HERCAİ HANGİ KANALDA, NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Hercai dizisi her hafta Pazar günü saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Hercai nerede çekiliyor? Hercai dizisi hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Hercai dizideki konak nerede?

HERCAİ DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Akın Akınözü – Miran Aslanbey

Aslanbey ailesinin soyunu devam ettirecek tek kişidir Miran Aslanbey. Babaannesi Azize Aslanbey göre intikam masallarıyla büyütülmüş, soğuk, mesafeli fakat bununla beraber kuvvetli ve zeki bir adamdır.

Ebru Şahin – Reyyan Şadoğlu

Hazar ve Zehra Şadoğlu’nun büyük kızıdır Reyyan. Günahsız, saf ve pak bir genç kızdır. Ailesine ve etrafındaki herkese sevgiyle bağlıdır. Ama annesinden babasından, kardeşinden gördüğü sevgiyi, dedesi Nasuh Şadoğlu’ndan asla görememiştir.

Macit Sonkan – Nasuh Şadoğlu

Ailenin en büyüğü ve vazgeçilmez lideridir. Onun sözü bir emirdir. Karar verdikleri, söyledikleri hiçbir vakit ölçülmez, tartışılmaz, katiyen karşısında çıkılmaz.

Ayda Aksel – Azize Aslanbey

Aslanbeyler’in en büyüğüdür. Çok acılar görmüş geçirmiş, kocasını, üç oğlunu, iki gelinini gömmüş, kalbi nefretle katılaşmış, zalim bir kadındır Azize. Bütün yirmi yedi sene önce bir intikam yemini etmiştir.

Serhat Tutumluer – Hazar Şadoğlu

Şadoğlu ailesinin en büyük erkek evladı, babası Nasuh’un sağ koludur Hazar. Hükmü babasından daha sonra gelir ve herkesi bağlar. Dürüst, gayretli, metanetli, sevilen, sanılan, güven duyulan bir adamdır.

Gülçin Santırcıoğlu – Sultan Aslanbey

Aslanbey ailesinin hayatta kalan tek gelini, Gönül’ün annesidir Sultan. Yokluktan gelmiş ve bey konağına bayan olmuştur. Azize’nin arkasında Aslanbey ailesinin başına geçirmek en büyük hayalidir.

Tansu Taşanlar – Azat Şadoğlu

Kâinat ve Handan’ın oğludur. Şadoğlu soyunu sürdürecek tek kişidir. Hayatı boyunca kendisine söylenenleri yapmış, cesaretsiz davranmıştır Azat. Ondan ne istenirse istensin hiç itiraz etmemiş, ailesine ve onların inandıklarına hiç karşısında çıkmamıştır.

Oya Unustası – Gönül Aslanbey

Aslanbey ailesinin iki kız torunundan biri, Sultan ve Vahit’in tek çocuğudur. Hoş ve öfkeli bir genç kızdır Gönül. Tekrar Tekrar duygularıyla hareket eder. Tek hayali büyük bir aşk, sevdiği gibi sevilmek ister.Gülçin Hatıhan Handan Şadoğlu Bir Takım halk müziği kendi tahtını yaptığı gibi bahtını da bırakmaz şansa…

Serdar Özer – Kâinat Şadoğlu

Nasuh Şadoğlu’nun ufak oğludur. Abisi Hazar’la bir yarışın içinde sayar kendini. Kesintisiz kendini ispat çabasındadır. Hazar gibi hürmet görebilen, sözü dinlenen bir adam, babasının en çok güvendiği oğlu almak ister lakin beceremez bir türlü.

İlay Erkök – Yaren Şadoğlu

Evren ve Handan’ın kızıdır Yaren Şadoğlu. Sade güzelliği, güler yüzüyle dikkat çeker oysa bu tebessümler ve çekicilik kötücül bir ruhun maskesidir sadece. Fena ve kıskanç bir kalbi vardır Yaren’in, bilhassa Reyyan’a aleyhinde.

Feride Çetin – Zehra Şadoğlu

Hazar Şadoğlu’nun karısı, Reyyan ve Gül’ün anneleridir. Kocasına ve çocuklarına büyük bir sevgi ve sadakatle bağlıdır Zehra. uysal bir insan olmasına rağmen evlatlarına karşısında bir tehdit sezdiğinde aslan kesilir. kendini kızlarının ve kocasının mutluluğuna adamış bir anne ve vefakâr bir eştir.

Cahit Gök – Fırat Demiralp

Aslanbey Konağı’nda büyümüştür Fırat. Miran’ın bu hayattaki tek dostu olmuş, Kars’ta Miran ile kardeş gibi büyümüşlerdir. Miran’ın nesi varsa Fırat’ın da olmuş, Azize, Fırat’ı öz torunundan hiç bambaşka görmemiştir.

Ebrar Demirbilek – Gül Şadoğlu

Babasının çiçeği, annesinin gülü, ablasının bir tanesi, Şadoğlu’nun prensesi…

Yoruma kapalı.