Genel Blog

Hercai nerede çekiliyor? Hercai hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Dizideki konak nerede bulunuyor?

27

Hercai nerede çekiliyor? Hercai hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Dizideki konak nerede bulunuyor?

ATV’nin sevilen dizisi Hercai‘nin nerede çekim yaptığı merak edildi. Peki, Hercai nerede çekiliyor? Hangi il, ilçe ve mahallede çekimler yapılıyor? Hercai nerede? Hercai dizinde bulunan konak nerede? Hangi şehirde bulunuyor?

HERCAİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

ATV’nin sevilen dizisi Hercai’nin çekimleri Mardin ilimizde yapılmaktadır. Hercai’nin çekimleri Mardin – Midyat’ta yapılıyor. Dizide bulunan konak da burada bulunuyor.

Dizinin çekimlerinin Mardin Midyat Sıla Konağı’nda yapıldığı bilinmektedir. Geçmiş yıllarda yayınlanan Sıla dizisi de buradaki konakta çekilmişti. Kısacası dizinin çekimleri Mardin şehrinde Midyat ilçesinde yapılmaktadır.

HERCAİ HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Hercai dizisi her hafta Pazar günü saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Hercai nerede çekiliyor? Hercai hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Dizideki konak nerede bulunuyor?

HERCAİ DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Akın Akınözü – Miran Aslanbey

Aslanbey ailesinin soyunu devam ettirecek tek kişidir Miran Aslanbey. Babaannesi Azize Aslanbey tarafından intikam masallarıyla büyütülmüş, soğuk, mesafeli ama aynı zamanda zinde ve zeki bir adamdır.

Ebru Şahin – Reyyan Şadoğlu

Hazar ve Zehra Şadoğlu’nun büyük kızıdır Reyyan. Masum, saf ve temiz bir genç kızdır. Ailesine ve etrafındaki herkese sevgiyle bağlıdır. Ancak annesinden babasından, kardeşinden gördüğü sevgiyi, dedesi Nasuh Şadoğlu’ndan asla görememiştir.

Macit Sonkan – Nasuh Şadoğlu

Ailenin en büyüğü ve vazgeçilmez lideridir. Onun sözü bir emirdir. Karar verdikleri, söyledikleri hiçbir süre ölçülmez, tartışılmaz, asla karşı çıkılmaz.

Ayda Aksel – Azize Aslanbey

Aslanbeyler’in en büyüğüdür. Çok acılar görmüş geçirmiş, kocasını, üç oğlunu, iki gelinini gömmüş, kalbi nefretle katılaşmış, acımasız bir kadındır Azize. Bütün yirmi yedi yıl önce bir intikam yemini etmiştir.

Serhat Tutumluer – Hazar Şadoğlu

Şadoğlu ailesinin en büyük erkek evladı, babası Nasuh’un sağ koludur Hazar. Hükmü babasından sonra kazanç ve herkesi bağlar. Doğru, çalışkan, metanetli, sevilen, farzedilen, güven duyulan bir adamdır.

Gülçin Santırcıoğlu – Sultan Aslanbey

Aslanbey ailesinin hayatta kalan tek gelini, Gönül’ün annesidir Sultan. Yokluktan gelmiş ve bey konağına hanım olmuştur. Azize’nin arkasından Aslanbey ailesinin başına devretmek en büyük hayalidir.

Tansu Taşanlar – Azat Şadoğlu

Kâinat ve Handan’ın oğludur. Şadoğlu soyunu sürdürecek tek kişidir. Hayatı baştan başa kendisine söylenenleri yapmış, cesaretsiz davranmıştır Azat. Ondan ne istenirse istensin hiç itiraz etmemiş, ailesine ve onların inandıklarına hiç aleyhinde çıkmamıştır.

Oya Unustası – Gönül Aslanbey

Aslanbey ailesinin iki kız torunundan biri, Sultan ve Vahit’in tek çocuğudur. Güzel ve şahlanmış bir genç kızdır Gönül. Tekrar Tekrar duygularıyla hareket eder. Tek gerçek dışı büyük bir aşk, sevdiği gibi sevilmek ister.Gülçin Hatıhan Handan Şadoğlu Bazı ahali kendi tahtını yaptığı gibi bahtını da bırakmaz şansa…

Serdar Özer – Evren Şadoğlu

Nasuh Şadoğlu’nun ufak oğludur. Abisi Hazar’la bir yarışın içinde sayar kendini. Sürekli kendini kanıt çabasındadır. Hazar gibi saygı gören, sözü dinlenen bir adam, babasının en çok güvendiği oğlu olmak ister fakat beceremez bir türlü.

İlay Erkök – Yaren Şadoğlu

Cihan ve Handan’ın kızıdır Yaren Şadoğlu. Sade güzelliği, güler yüzüyle dikkat çeker ancak bu tebessümler ve çekicilik kötücül bir ruhun maskesidir sadece. Fena ve kıskanç bir kalbi vardır Yaren’in, bilhassa Reyyan’a aleyhinde.

Feride Çetin – Zehra Şadoğlu

Hazar Şadoğlu’nun karısı, Reyyan ve Gül’ün anneleridir. Kocasına ve çocuklarına büyük bir sevgi ve sadakatle bağlıdır Zehra. yumuşak başlı bir insan olmasına karşın evlatlarına aleyhinde bir tehdit sezdiğinde aslan kesilir. kendini kızlarının ve kocasının mutluluğuna adamış bir anne ve vefakâr bir eştir.

Cahit Gök – Fırat Demiralp

Aslanbey Konağı’nda büyümüştür Fırat. Miran’ın bu hayattaki tek dostu olmuş, Kars’ta Miran ile kardeş gibi büyümüşlerdir. Miran’ın nesi varsa Fırat’ın da olmuş, Azize, Fırat’ı öz torunundan hiç ayrı görmemiştir.

Ebrar Demirbilek – Gül Şadoğlu

Babasının çiçeği, annesinin gülü, ablasının bir tanesine, Şadoğlu’nun prensesi…

Bir önceki yazımız olan Arıza final mi olacak, neden bitiyor? Arıza neden final yapıyor? başlıklı makalemizde 30.bölüm, arıza ve arıza final mi yapıyor? arıza dizisi neden final yapıyor? arıza neden bitiyor? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.