Genel Blog

Hidden Disk

39

Hidden Disk

Hidden Disk, Windows PC kullanıcısı olarak dosya ve klasör gizlemek için kullanabileceğiniz sanal disk oluşturma programı. Sizden diğer kimsenin görmesini istemediğiniz dosya ve klasörlerinizi şifreli sanal diskte saklama şansına sahip oluyorsunuz.

Hemen her Windows kullanıcısının sır olarak saklamak istediği dosya veya klasör vardır. Hiçbir programa ihtiyaç duymadan dosya ve klasörlerinizi şifreleyebilir, meraklı gözlerden saklayabilirsiniz oysa şifreyle korunan dosyalar ya göz önünde durur ya da sır olarak saklamak zorunda kalırsınız. Bir noktadan sonradan dosyaları bulmak güçleşir. Bu noktada Hidden Disk programını önereceğim.

Rahat dosya ve klasörlerinizi her zaman kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir sanal diskte toplayabiliyorsunuz bu programla. Oluşturduğunuz sanal disk öteki diskleriniz gibi gözüküyor, dilerseniz gizleyebiliyorsunuz. Sanal diskinizi parolayla veya PIN ile koruyabiliyorsunuz.

İndir

Bir önceki yazımız olan Hetman Partition Recovery başlıklı makalemizde download, free ve hetman partition recovery hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.