Genel Blog

Hyena

24

Hyena

Hyena uygulaması, Windows işletim sistematik bilgisayarlarınızda bilgisayarın tüm arkaplan hizmetlerinin yönetiminden tutun da uzakta spiker işlemlerine kadar oldukça geniş bir konuda yönetimini sağlayabilen bedava programlar arasında yer alıyor ve Windows’un kendi yönetim araçlarının kullanışsızlığı yerine her şeyi tek bir program ve arayüzden yönetmenize ihtimal tanıyor.

Gerçekleştirebileceğiniz operasyonlar aralarında sağ tık butonunun özelleştirilmesine değin onlarca ayrı operasyon yer aldığı için, bilgisayarınızın en ince detaylarına kadar şartların değişmesi yapma hakkınız oluyor.

Programın temel yeteneklerini planlamak icabında;

Aktif dizin entegrasyonu Toplu düzenleme olanağı Spiker yönetimi Kullanıcı yönetimi Servis izleme ve denetim Görev yöneticisi Printer yönetimi İş ve ödev zamanlama Disk ve dosya yöneticisi Raporlama WMI Exchange yöneticisi

Programın sahip olduğu bu geniş seçenekler sebebiyle kullanımınız esnasında en başlarda birazcık zorlanmanız muhtemel fakat teknik konulara çok uzaktan değilseniz kısa sürede alışacağınıza eminim. Oysa sisteminizde gerçekleştirilebilecek değişiklikleri geri dönümünün olmaması muhtemel ve bu nedenle değişikliklerden önce yerine geçen kimse almayı unutmamalısınız.

İndir

Bir önceki yazımız olan Wondershare SafeEraser başlıklı makalemizde Wondershare SafeEraser İndir - Android ve iOS Cihazları Kalıcı Olarak Temizleme Uygulaması - Tamindir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.