Genel Blog

İbo Show bu hafta neden yok, yeni bölüm ne zaman? İbo Show bu akşam var mı, yok mu? 8 Mayıs 2021 Star TV yayın akışı!

37

İbo Show bu hafta neden yok, yeni bölüm ne zaman? İbo Show bu akşam var mı, yok mu? 8 Mayıs 2021 Star TV yayın akışı!

Meşhur sanatçı İbrahim Tatlıses’in sunumu ile ekranlara gelen İbo Show yeni bölüm ne vakit sorusunun yanıtı hakkında sorgulamalar başladı. Her hafta programa katılacak olan meşhur konukların isimleri açıklanırken bu hafta içi demin açıklama gelmemiş olup kanalın yayın akışında ise programın yeni bölümü yer almadı.

Her hafta yeni bölüm konukları muhakkak olurken bu hafta için isimlerin kesin olmaması ve programın Star TV yayın akışında yer almaması üzerine “İbo Show bu akşam var mı yok mu? İbo Show yeni bölüm ne zaman?” şeklindeki soruların yanıtları medya gündemini yakından takip edenler kadar sorgulanmaya başlandı.

İBO SHOW BU HAFTA NEDEN YOK, YENİ BIRIM NE VAKIT?

8 Mayıs Cumartesi günü Kadir gecesi olduğundan dolayı İbo Show bu hafta yayınlanmayacak. İbo Show yerine tanıdık olmayan sinema filmi Görevimiz Risk Yansımalar ekranda olacak. İbo Show’un yeni bölümü ise önümüzdeki hafta 15 Mayıs Cumartesi günü yayınlanacak.

STAR TV YAYIN AKIŞI 8 MAYIS 2021 CUMARTESİ

07:00 Medcezir

10:00 Burcu ile Hafta Sonu

12:00 Vahe ile Evdeki Mutluluk

14:00 Bekir köse ile İftara Dürüst

15:30 Yerli dizi yeniden/sinema

19:00 Star Haber

20:00 Görevimiz Tehlike: Yansımalar

İBO SHOW SON BÖLÜM KONUKLARI

İbo Show’un yayınlanan son bölümünde dev isimler bir araya gelmişti. İbo Show’a geçtiğimiz hafta Murat Dalkılıç, Ersay Üner, Sembol Sağın, Ebru Yaşar olmuştu.

Yoruma kapalı.