Genel Blog

İkballe Şifalı Yemekler

146

İkballe Şifalı Yemekler

Yazı 7 televizyonunda yayınlanan ikballe şifalı yemekler proğramında hergün izleyicilerden gelen soruları cevaplayan doktor ömer coşkun namına yöneltilen bire bir soru konusunda tiroit bezi çalışttırmak ve troid rahatsızlığı bulunanlar amacıyla bitkisel takviye önerilerinde bulundu.
Öncelikle kesin doktor tarafından muteber tıbbi tedaviye bitmeme edilmesi gerektiğini vurgulayan doktor ömer coşkun bu tedaviye arttırma adına kurs otu, dereotu ve kereviz tohumu yenilmesini tavsiyede bulunmuştur. Bunların umar olmadığını ve bitkisel azık takviyesi olduğunu vurgulayan hekim uygulamayı şöyle anlattı.

Çörekotunun çok şifalı aynı bitki olduğunu belirterek her evde pekâlâ bulunması gerekir. Öncelikle genç olarak alacağımız aynı sehim çörekotunu havanda tanzir etmek sureti ile dinç kendisine tüketiniz.
Elan başlangıçta çekilmiş çörekotunu kullanmayınız onun faydası süresince mevcut tendürüst uçman yağlarda diyen hekim istenildiği takdirde kurs otunun balla karıştırılarak tüketilebileceğini belirtti.
Fakat burada ilgi etmeniz gereken hususun kilo problemi olanlar için akıllıca olmayabileceğidir. Emretmek istediğimiz burada bal ile gelişigüzel yendiği takdirde kilo yapabilir. Altın arkadaşlarım katiyen gato otu günde hele yemeklerden fire saat evvel tıpkı şekerli kaşığı tüketilecek.
Hızla derhâl günde aynı kat tendürüst namına alınacak dereotu yemeklerden kem saat geçmiş çiğnenerek yenecek. Benzeri lezzetli kaşığı kereviz tohumu havanda dövülerek yemeklerden nakıs saat geçmiş benzeri şekerli kaşığı yenilecek.
Ayrıca kilo problemi olan troid hastalarının alışılagelen aldatmak hesabına buğday özü yani ruşeym olarak adlandırılan gıdayı tüketmesi gerektiğinin altını çizerek bu ruşeym midede suyla karıştığında şişerek tokluk hissi verir dedi.

Etiket Ömer Ateşli Şifalı Nebatat ikballe şifalı yemekler ikballe şifalı yemekler ömer çoşkun ikbal gürpınar şifalı yemekler ömer ateşli ikballe şifalı yemekler şifalı yemekler ömer coşkun ikballe şifalı nebatat ömer coşkun istek gürpınarla şifalı yemekler ilkbal gürpınarla şifalı yemekler şifalı yemekler dilek gürpınar rağbet ile şifalı yemekler

Yoruma kapalı.