Genel Blog

ImDisk Toolkit

20

ImDisk Toolkit

ImDisk Toolkit programı, bilgisayarınızda epeyce üstteki düzey data gerektiren bir takım işlemleri en basit yoldan gerçekleştirmenize ihtimal tanıyan ücretsiz bir vasıta. Programın sahip olduğu araçlar tamamen bilgisayarınıza sanal sürücüler ekleyebilir, bu sanal sürücülere diskler takabilir ve aynı zamanda bilgisayarınızın hafızasını bir disk sürücüsü gibi kullanabileceğiniz Ramdisk’ler yaratabilirsiniz.

Tüm bu işlemlerin tamamlanması kullanımı basit arayüz doğruca çok hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Ayrıca, bilgisayarınızı FAT ve NTFS dosya sistemleri dışında sistemlerle uygulamak gibi denek çalışmaları da gerçekleştirebilirsiniz. Desteklenen sanal şoför formatları aralarında ISO, NRG, BIN ve RAW formatlarının yanında VHD, VDI ve VMDK gibi çoklu parçalı formatlar da yer alıyor.

Keza amatör ayrıca de profesyonel kullanıcılara hitap eden program, bu nedenle sanal diskleriniz ve ramdiskleriniz üstünde istediğiniz gibi operasyonlar yapmanıza ihtimal tanıyor. Bedava olarak sunulması doğruca tüm işlevlerine hiç bir değerinde ödemeden sahip olabilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan Google Password Decryptor başlıklı makalemizde chrome password decryptor, chrome password decryptor free download ve decrypt password hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.