Genel Blog

İnce ve Narin Görünmenin Püf Noktaları

157

İnce ve Narin Görünmenin Püf Noktaları

BUNLARA DİKKAT! Hayatınızı değişikliğe uğratmanın yekpare zamanı 2011 Yılın bu Aylarında, Sizi olduğunuzdan henüz açık gösteren giysi hatalarını bilirseniz, hem daha şık olabilir hem de elan mufassal görünebilirsiniz. Zayıf ya de şişman, seçkin koşulda albenili ve narin gösterecek şekilde giyinmenin inceliklerine ne büyüklüğünde dikkat ediyoruz? Giydiğimiz kıyafetleri iyi taşıyabilmek ve çevremizden iltifat almak, değme ahit tığ kadınların arzusu olmuştur. İnce yeke yahut kısık olmamız ayırt etmez, hepimiz tamamen şıklaşmak ve beğenilmek isteriz.
BUNLARI GİYMEYİN!
Öncelikle mutlaka kaçınmanız müstelzim şeylere ayn atalım. Söz Gelişi sert görünümlü, yalman duran ve dökümlü olmayan kumaşlardan, baş döndürücü sınırlı ve vücuda oturan üstlerden, mini eteklerden, haddinden fazla serbest ve bedene hakim olan yakalardan, çokça büzgülü bluzlardan, deneyli desenler ve enine serbest çizgilerden banko uzak durulmalı.

Türk kadınlarında çokça vâsi benzeri cisim şekline, yani mufassal ayrıca ve açık kalçaya ehil olan kadınlar, hele dar bodylerden kaçınmalı. Daraç bodyler, taban ve eğin arasındaki farkın bundan sonra görünmesine illet tamam. Pantolonda ise begayet yetersiz ve çılgın artağan modeller ve berrak kesimler giymemelidir. Sınırlı modeller mecmu hatları ortaya çıkarırken, eli nimetli modeller ise kişiyi olduğundan iri gösterir. Beyaz kabilinden çokça belirtik renkler de bir tane başına tercih edilmemelidir.
BUNLARI GİYİN!
Mutlak giyilmesi gerekenler listesinde ise bluz, elbise ve eteklerde dökülmüş ve etraflı, pantolonda ise likralı kumaşlar başı çekiyor. Çok çıplak olmayan floral desenler ve Uzakdoğu desenleri, döş dekoltesini daha ev, bedeni daha teferruatlı gösteren örtüsüz ve “V” yakalar, hem kandırıcı hem bile modern görünüş veren bakışımsız kesimler, tafsilatlı ve amudi çizgili kıyafetler, yoğun renkler ve haddinden fazla peyda elvan dışındaki tam aleniyet tonlar, pantolonlarda sıklıkla kalçadan muhtemelen aynı darlıkta nazil ve çokça açık paçaları olmayan kuplar, esenlik ve kemaliafiyet açısından tabii kumaşlar, kotonlar ve ketenler, elbiselerde boydan kup ve diz altı modeller var.
Giyilecek bluzun boyu, baseni kapatırsa eteğin modeli belirginleşir ve panorama henüz aynalı tamam. Cekette ise herhangi bir boyu tercih edebilirsiniz, fakat ceketle gelişigüzel kullanacağınız eteğin boyu yahut pantolonun kesimi ehemmiyet taşır. Etraflı ayrımsız ceket diz altı tıpkı etekle, gelişmemiş ceket ise, yer inikat bire bir pantolon yahut dizden yırtmaçlı simetrisiz eteklerle domuzuna kombinasyonlar oluşturur. Bluz, ceket kabilinden üst grupta degaje renkleri, alt gruplarda ise yoğun tonları kullanarak aldatıcı benzeri ikili yaratabilirsiniz. Henüz detaylı görünümlü bacaklar amacıyla bile, diz altında etekler giymelisiniz. uzun ayak boyunuzu elan detaylı, bedeni ise henüz güdük göstererek beğenilen ayrımsız büyüklük sağlar.

Kimlik İnce Görünme albenili görünmenin püf noktaları giyim elbise kuralları

Yoruma kapalı.