Genel Blog

InnoExtractor

34

InnoExtractor

InnoExtractor, Inno montaj dosyalarının içerisinde bulunan dosyalara erişim sağlayabileceğiniz minik lakin etkin bir programdır. Bu sayede programların kurulumunu yapmadan içerisinde yer alan dosyalara kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Bilhassa montaj dosyalarını çalıştırmak için yönetici iznine sahip değilseniz InnoExtractor ile bunun üstesinden gelebilirsiniz. Program içerisinde girift özellikler ve ayarlar bulunmadığı için her seviyeden bilgisayar kullanıcısı kadar rahatlıkla kullanılabilir.

Epeyce sade ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program ile açılmak istediğiniz kurulum dosyalarını ilk elden InnoExtractor’ın belli başlı penceresi üstüne sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Arkasından montaj dosyası içerisinde yer alan tüm dosyalar liste halinde karşınıza gelecektir.

aynı zamanda sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarda kullanan InnoExtractor ile yaptığım testler esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Inno montaj dosyaları içerisinde bulunan dosyaları kurulum işlemi gerçekleştirmeden başlamak için bir programa ihtiyacınız varsa InnoExtractor‘ı mutlaka denemenizi öneririm.

Anekdot: Program kurulumu esnasında karşınıza çıkacak olan tarayıcı eklentilerine ve üçüncü parti yazılım tekliflerine uyarı ediniz.

Son güncelleme ile birlikte;

Türkçe arayüz eklendi. Ufak problem ve sorunlar giderildi. Öteki dil seçenekleri güncellendi.

İndir

Bir önceki yazımız olan Emu Loader başlıklı makalemizde 8.11, download emu loader ve download emu loader free hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.