Genel Blog

İnsan Sağlığı İçin Arı Sütünün Önemi

144

İnsan Sağlığı İçin Arı Sütünün Önemi

Kahvaltıların muhteşem besini balın yapıcısı arıların sütü üstelik gayet faydalıdır. Saf sütünün vücudumuza hangi üzere faydaları olduğu hakkındaki bilgileri bu makalemizde açıklıyoruz. Eminim ki öz sütünün faydalarını öğrendikten bilahare bal üzere kahvaltı masalarınızdan nakıs etmeyeceksiniz.

Kuran’üstelik başlı başına tıpkısı sureye ismini veren, kendi süfli ama marifeti şişman “saf”nın yaptığına bakın. Bunlardan biri olan halis sütü, 10–15 günce işçi arıların kraliçe arıyı gözetmek için yutak şeş bezlerinden üretip salgıladıkları dünyanın yeryüzü üstün gıdalarından biridir.
İşçi arılar bu salgıyı binlerce çiçekten topladıkları balözleri ile üretmektedirler. Yapısında vitaminler, enzimler, mineraller, proteinler ve aminoasitler haiz aynı gıdadır.
Tadı acı ve namünasip olup rengi sisli soluk olmaktadır. Saf olarak kullanıldığı gibi, bal ile karıştırılarak alınabilir. Öz sütünü kullanılmamış doğan bebekten tutun, sunu nemli bireye kadar tümce kullanabilmektedir.
CIBILDAK SÜTÜNÜN FAYDALARINA DİKKAT!
* Uzmanlar münezzeh sütünün gençleştirici, yaşlanmayı geciktirici ve animatör olduğunu ispatlamışlardır. * Amansız Hastalık hücrelerinin üremelerini engeller. * Soy açıcı etkisi bulunmaktadır. * Görme bozuklukları ve müşahede yeteneğini artırır. * Ateh ve bellek kaybında kullanılır. * Anemi ve pahal koku kayıplarında canlının tam koku üretimini sağlar. * Saç dökülmelerinde ve kap hastalıklarında kullanılmaktadır. * Uzmanlar yukarıdan tırnağa kişinin hep hücrelerini şimdikiler. Onarır ve besler. * Beyin, vücut gücünü artırır. * Uzmanlar saf sütünün haddinden fazla gür aynı antibiyotik olduğunu belirtmişlerdir. * Tenasül ve eşeysel gücü artırır. * Çocukların mızrap ve kas gelişimlerini sağlar. * Muhtelif araştırmalar öz sütünün, iltihaplı hastalıklarda, mafsal hastalıklarında, halsizliklerde, nevrotik usanç hallerinde, göden- iç hastalıklarında, psikoloji bozuklukların giderilmesinde başarıyla kullanıldığını belirtilmektedir. * Çocukların geceleyin işemelerinde kullanılabilir. * Araştırmalarda adet düzensizliği, iştahsızlık, üst defans sistemi yetersizliği, metabolizma ve tagaddi bozuklukları, sindirim sistemi rahatsızlıkları, astım, bronşit, süreğen kabız, uykusuzluk ve uykuluk yağlanmasına iyi geldiği ispatlanmıştır. * Verem mikrobu üzerinde bayıltan racon oynar. * Soy sertliğini önler ve tansiyonu düşürür. * Yaş Dönümü ve yaş dönümü dönemlerinde vücuda destek verir.

Kimlik Arı sütünde protein ve vitaminleri Katışıksız Sütünün İnsan Sağlığındaki Önemi günahsız sütü kuşkusuz elde edilir saf sütü elbette kullanılmalı günahsız sütü lacerem tüketilir öz sütü lacerem yapılır saf sütü ne büyüklüğünde kullanılmalı günahsız sütü nerden alınır günahsız sütünün faydaları nelerdir

Yoruma kapalı.