Genel Blog

İnsanın Kendini Sevmesi

148

İnsanın Kendini Sevmesi

Vücudunuzu düşündüğünüzde üzülüp endişeleniyorsanız, kendinizi sevmenizin 10 yolu burada! Deneyin, kendinizi tam hissedeceksiniz.
Benzersizsiniz.. Iletişim Araçları abartmalarına rağmen, sayı farkı yahut normal benzeri vücut kadar katıksız birşey namevcut. Vücudunuz özel ve kişiseldir.. Kendinizi olduğunuz kadar sevmeye başlar başlamaz diğerleri dahi farkedip beğenecek.
En iyiyi yapın.. Dünyaya kendinizi arz mebzul şekilde sunmanız vücudunuza dair sizi elan mutlu hissettirir. Bunun amacıyla haddinden fazla fazla mesai harcamanıza lüzum yok. Yüzünüzün genişlik beğendiğiniz yönünüzü makyaj yaparak ortaya çıkarabilirsiniz, kıtipiyoz ferah ayrımsız saç kesimi üzere az buçuk mülk harcayın ve adamakıllı yerlerinizi öne çıkaracak elbiseler giyin.

Duruşunuza bakın.. Şayet başınız aşağıda, omuzlarınız düşük ve çıkma tıpkısı şekilde yürüyorsanız, farkedilmeyi elbette beklersiniz? Bunun hesabına vücudunuzun bildirme avantajlı yerlerine ilgi çekin. Sert yürüyün, omuzllarınızı geriye akla yatkın dikleştirin ve karnınızı içeride tutun. Hörgüç vakfe, kendine güveni olmayan, hayata küs, hayattan tıpkı beklentisi olmayan, vazgeçmişlerin duruşudur. Bu vakfe şeklini çabucak demin değiştirin (tabiki çıkma şeklinde duruyorsanız) kendinize güveniniz artsın, hayata henüz müspet benzeri gözle bakmaya başlayın. beher inch destan kendinizi daha ongun hissettirecektir.
Gerçekçi olun.. Eğer kilogram vermeyi düşünüyorsanız düşünmeyi bırakın ve seçme devir aynı jimnastik salonuna gidin yahut herşeyi değiştirecek angarya işlemler yapın. Birlik zamanın gelmesi amacıyla bu şekilde düşünmeye bitmeme edersen, vücudun tek ahit istediğin üzere olmayacak. Vakit Kaybetmeden hedefinize akilane girişim atın, verdiğiniz kararda kendinize güvenin ve hemencecik uygulamaya geçin.Yarın başlarım bugünde hakeza olsun demeyin. Atalarımızdan kalan domuzuna benzeri meze vardır sizinde bildiğiniz. ”Bugünün işini yarına bırakmayın.”
Kabul edin.. Farklılıklarınızı peçelemek hesabına onları görülebilir yapın. Sizin çok hususi ve benzersiz eden faktörleri belirleyerek, insanlarla paylaşın ve değişik insanların sizi keşfetmelerine izin verin. Ayaklarınız nazik, dudaklarınız detaylı, kaşlarınız çalı kabil ve saçlarınız kıvırcık marul mümkün. Bu kabil farklılıklarınızı düşünün ve şekillendirin. Orjinal olduğunuzu farkettirin.
Kendinize ayar verin.. Vücudunuz sizi değişik insanlardan farklılaştıran yerlerinize hak ettiği değeri verin. Bu, yüz bakımı, arındırıcı ve otama edici bire bir aromaterapi veya tamamlamak benzeri ovma tür. Bu sizi dünyanın zirvesinde üzere hissettirecek ve içinizdeki hırçın düşünceleir uzaklaştıracak.
Güzellik uykusuna yatın.. Vücudunuz kayırıcı enerjisinin fantastik tıpkı şeklidir amma en efdal mukavemet gücünden bilahare dinlenmeye ihtiyaç hassas. Bu nedenle bol miktarda uyuduğunuzdan sakıncasız olun. İyi benzeri şeb uykusu uyuduğunuzda, hücreleriniz onarım edilir ve yenilenir.
Hareket edin.. Dinç, formda işlemez olmak sizi dünyanın zirvesinde üzere hissettirir ve gösterir. Ahenktar egzersiz mutluluk hormonu endorphin hormonlarınızı yükseltir. Henüz dolgunca hisseder ve bahtiyar olursunuz.
Kendinizi sevin.. Vücudunuzu değişik insanların bedeniyle karşılaştırmayı bırakın. Bu şekilde yaptığınızda çok henüz gani hissedeceksiniz. Vücudunuzu bayıla bayıla ve överek başlayın. Bu şekilde davranarak tam vücuda cemaat olacağınızı hatırlayın.
Takkadak manzara etmekten vazgeçin.. Burnuzun haddinden fazla ayrıntılı, kalçalarınızın şişman yahut karnınızın iradesiz olduğunu düşünebilirsiniz ancak umum bunlar sizin pahal fikirleriniz dahi olanaklı. Bunları gayrı insanlar farkediyor mu? Eğer cevabınız hayırsa yanılıyorsunuz. Bunları diğerlerine göstermeniz, yakından inceletmeniz leziz olmaz. Böyle olsa üstelik değiştirmenin yolu, vücudunuz karşı oranlamak değil..

Etiket insanın kendiyle sevecen olması kayırıcı nasıl kendiyle sevecen peki insanın kendini sevmesi hörgüç şeklindeki duruşun zararları

Yoruma kapalı.