Genel Blog

Instagram Dondurma ve Hesap Silme Nasıl Yapılır?

145

Instagram Dondurma ve Hesap Silme Nasıl Yapılır?

İnstagram Adisyon Dondurma işlemi elbette yapılıyor? On Paralık zaaf ettiniz mi? instagram hesabınızı elbette geçici süreliğine kapatırsınız? İnstagram hesabınızı şüphesiz silersiniz? Hepsini biricik tek açıkladık… Içtimai iletişim araçları platformlarının çokları, kullanıcı sayısını tezyit etmek için vasıta olma işlemlerini hayli kolaylaştırırken söz konusu kullanıcı kaybı olduğunda ise hesap metres ve dondurma kadar işlemleri zorlaştırıyor. İnstagram bile tıpkısı farklı toplumsal iletişim araçları platformlarının yaptığı kadar kullanıcılarına karşı benzeri tavrı takınıyor. Bu sebepten kullanıcıların İnstagram dondurma işlemlerini gerçekleştirebilmesi amacıyla internet üzerinde bu konuyu araştırması gerekiyor. İnstagram Adisyon Dondurma İşlemi Şüphesiz Yapılır? İnstagram dondurma işlemi beş altı adımda tamamlanabiliyor olsa de İnstagram, kullanıcıların karşısına bu noktada bile değişik güçlük çıkartıyor. İnstagram hesabınızı kesinlikle aplikasyon marifetiyle donduramıyorsunuz. Dondurma işlemini yapmak amacıyla bilgisayarınızın evet bile telefonunuzun genel ağ tarayıcısını kullanmanız gerekiyor. Aşağıdaki adımları izleyerek İnstagram dondurma işlemini süratle tamamlayabilirsiniz: Telefon ya de bilgisayarınızın genel ağ tarayıcısı eliyle https://www.instagram.com/ adresine bağlanıp dondurmak istediğiniz İnstagram hesabınıza antre yapın.   İnstagram hesabınıza antre yaptıktan sonraları yanay sekmesine intikal yapın ve aşağıdaki görselde birlikte işaretli olan “Profili Düzenle” butonuna tıklayın. Profili düzenle butonuna tıkladığınızda önünüze berenarı menus olduğunuz benzeri menü çıkıyor. Instagram dondurma işlemine devam edebilmeniz için bu sayfanın sunu alt sıhhatli köşesinde siktirici puntolarla yazılmış “Hesabımı arızi yerine kapat” yazısına tıklamanız gerekiyor. “Hesabımı arızi yerine kapat” yazısına tıkladıktan bilahare İnstagram dondurma işleminin serencam aşamasına kazanmış oluyorsunuz. İnstagram, hesabınızı dondurmadan geçmiş bu işlemi neden yaptığınızı sanmak istiyor. Bu doğrultuda sizlere “Gizlilikle ilişkin endişeler”, “Çok fazla reklam var” ve “Kullanmaya başlamakta zorlandım” gibi çeşitli seçenekler sunuluyor. Bu opsiyonlardan rastgele birini seçtiğiniz takdirde İnstagram, sizleri kararınızdan sökmek üzere değişik öneriler sunuyor. Bunlarla büyütmek istemiyorsanız “ara vermek istiyorum” opsiyonunu seçip şifrenizi girdikten bilahare İnstagram hesap dondurma işlemini genişlik acul şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnstagram Dondurma İşlemi Sonrasında Hesaplara Hangi Oluyor? İnstagram hesap dondurma seçeneği sayesinde hesaplarına esasen yansımak isteyen kullanıcılara faal ayrımsız çözüm sunuyor. Hesabınızı dondurduğunuzda profiliniz, yapmış olduğunuz yorumlar ve…

Devamını oku

İnstagram Adisyon Dondurma işlemi elbet yapılıyor? Tek zaaf ettiniz mi? instagram hesabınızı nasıl arızi süreliğine kapatırsınız? İnstagram hesabınızı şüphesiz silersiniz? Hepsini tek biricik açıkladık…

Içtimai medya platformlarının birçoğu, kullanıcı sayısını tezyit etmek amacıyla vasıta olma işlemlerini hayli kolaylaştırırken söz konusu kullanıcı kaybı olduğunda ise adisyon metres ve dondurma kabil işlemleri zorlaştırıyor. İnstagram de aynı sair içtimai medya platformlarının yaptığı gibi kullanıcılarına karşı tıpkı tavrı takınıyor. Bu sebepten kullanıcıların İnstagram dondurma işlemlerini gerçekleştirebilmesi üzere genel ağ üstünde bu konuyu araştırması gerekiyor.

İnstagram Adisyon Dondurma İşlemi Elbet Yapılır?

İnstagram dondurma işlemi birkaç adımda tamamlanabiliyor olsa da İnstagram, kullanıcıların karşısına bu noktada da muhtelif müşkülat çıkartıyor. İnstagram hesabınızı banko uygulama aracılığıyla donduramıyorsunuz. Dondurma işlemini gerçekleştirmek amacıyla bilgisayarınızın evet üstelik telefonunuzun internet tarayıcısını kullanmanız gerekiyor. Aşağıdaki adımları izleyerek İnstagram dondurma işlemini birden tamamlayabilirsiniz:

Telefon evet üstelik bilgisayarınızın genel ağ tarayıcısı marifetiyle https://www.instagram.com/ adresine bağlanıp dondurmak istediğiniz İnstagram hesabınıza giriş yapın.

 

İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan sonradan yanay sekmesine intikal yapın ve aşağıdaki görselde bile işaretli olan “Profili Düzenle” butonuna tıklayın.

Profili düzenle butonuna tıkladığınızda önünüze berenarı menus olduğunuz tıpkı menü çıkıyor. Instagram dondurma işlemine bitmeme edebilmeniz amacıyla bu sayfanın arz ast iyi köşesinde aşağılık puntolarla yazılmış “Hesabımı eğreti adına kapat” yazısına tıklamanız gerekiyor.

“Hesabımı arızi namına kapat” yazısına tıkladıktan sonra İnstagram dondurma işleminin sonuç aşamasına nail oluyorsunuz. İnstagram, hesabınızı dondurmadan ilk bu işlemi hastalık yaptığınızı bellemek istiyor.

Bu doğrultuda sizlere “Gizlilikle ilişkin endişeler”, “Çok aşkın reklam var” ve “Kullanmaya başlamakta zorlandım” kadar çeşitli seçenekler sunuluyor. Bu opsiyonlardan rastgele birini seçtiğiniz takdirde İnstagram, sizleri kararınızdan uzaklaştırmak için çeşitli öneriler sunuyor.

Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız “durmak istiyorum” opsiyonunu seçip şifrenizi girdikten sonraları İnstagram adisyon dondurma işlemini yeryüzü çabuk şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram Dondurma İşlemi Sonrasında Hesaplara Ne Oluyor?

İnstagram hesap dondurma seçeneği sayesinde hesaplarına tekrar yayılmak isteyen kullanıcılara hareketli benzeri hal sunuyor. Hesabınızı dondurduğunuzda profiliniz, yapmış olduğunuz yorumlar ve fotoğraflarınız kimesne aracılığıyla görülemiyor. Yani hesabınız benzeri silinmiş kabilinden oluyor ancak istediğiniz ant hesabınızı esasen çalışkan edebiliyorsunuz.

Hesabınızı baştan faal ettiğinizde eksiksiz takipçileriniz, fotoğraflarınız ve yorumlarınız yerli yerinde duruyor olacak. Şayet uygulamayı kullanmaya güdük bir ara vermek istiyorsanız dondurma seçeneği sizin amacıyla sunma akla yatkın dalgalı olacaktır.

Dondurulan Instagram Hesabı Nasıl Gine Açılır?

İnstagram hesabınızı dondurduysanız ve baştan fayrap etmek istiyorsanız yapmanız gereken biricik molekül aplikasyon evet bile tarayıcı yoluyla İnstagram’a methal yarmak oluyor. Andıran adresinizi ve şifrenizi girerek İnstagram kullanmaya kaldığınız yerden bitmeme edebilirsiniz. Ancak bu işlemi gerçekleştirirken hesabınızı haftada yalnızca 1 kere dondurma hakkınız olduğunu göz uğrunda bulundurmanız gerekiyor.

H3: Adisyon Dondurmanın Gelişmemiş Yolu: İnstagram Adisyon Dondurma Linki

Adisyon dondurma işlemi, türlü kullanıcı politikaları sebebiyle erişimi print benzeri noktada düz alıyor olsa de bu noktaya erişimi elan gelişmemiş kılan aynı sefer bulunuyor. Alelhusus yukarıda görülen aşamalarla nezaret etmek istemeyen evet birlikte kusurlu aynı şeyler yapmaktan korkan kullanıcılar, İnstagram adisyon dondurma linkinden feyizlenmek istiyorlar. Aşağıda vadi düz bağlantıya tıkladığınız takdirde “Hesabımı arızi olarak kapat” sekmesine çabuk benzeri şekilde ulaşabilir ve adisyon dondurma işleminizi hızlı hızlı tamamlayabilirsiniz.

İlgili link: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

 

İnstagram Hesap Dondurma İşlemi ile Adisyon Iptal İşlemi Arasındaki Fark Nedir?

İnstagram dondurma, elan ilk bile bahsettiğimiz gibi düşüncesiz alınabilen aynı iş niteliği taşıyor. Adisyon bozma ise sizlere ilgili bütün verilerin ağız ağıza ortadan kalkmasıyla sonuçlanıyor. Bu noktada adisyon iptal ve hesap dondurma ortada tıpkı değişmeyen vermeniz gerekiyor. İnstagram hesabınıza tekrar ergenleşmek istiyor musunuz? Yoksa size ilişik cümle verilerin silinmesini mi istiyorsunuz? Bu soruya yanıt verdikten bilahare kendiniz amacıyla yer uygun işlemi öğrenebilirsiniz. Bu isticvap size ehliyetli gelmediyse ve bibi hangisinin size makul olduğunu bilmiyorsanız aşağıdaki sorgulara bile göz atabilirsiniz.

İnstagram’da haddinden fazla çok çatlak geçiriyor ve bundan dert duyuyorsanız, Bir süreliğine içtimai medyadan uzaklaşmak ve kendinize ara beğenmek istiyorsanız, Imtihan hazırlığı gibi vahim dönemlerde dikkatinizi toplamakta sarp çekiyorsanız

İnstagram adisyon dondurma işlemi, sizler amacıyla yeryüzü akıllıca seçenektir.

İnstagram’ın gizlilik politikasından işkil duyuyor ve verilerinizin korunmadığını düşünüyorsanız, Siber zorbalıkla karşılaşıyor ve muhtelif kitlelerin saldırılarına uğruyorsanız, Var olan tam bilgilerinizi sıfırlayıp İnstagram’da kendinize eskimemiş tıpkı profil monte etmek istiyorsanız

İnstagram hesap bozma işlemi, sizler üzere genişlik akla yatkın alternatif olacaktır.

İnstagram Hesap Bozma İşlemi Kuşkusuz Yapılır?

İnstagram hesap iptal işlemini bile bire bir dondurma işlemi kabilinden aplikasyon üzerinden gerçekleştiremiyorsunuz. İnstagram, temelli işlemler konusunda geçici işlemlere kıyasla haddinden fazla daha gâvur ayrımsız şekilci sergiliyor. Bu sebepten profil seçenekleri üstünde hesap bozma sekmesine aracısız bir bağlantıya vadi verilmiyor. İnstagram, kullanıcıların bu işlemi gerçekleştirmeden geçmiş adisyon iptal işleminin ağırbaşlı tıpkısı molekül olduğunu ve et kafalı alınamadığını öğrenmelerini istiyor. Eğer kararınız hesabınızı ağız ağıza silme yönündeyse aşağıdaki adımları izleyerek hesap silme işlemini tamamlayabilirsiniz.

İnstagram Adisyon silme işlemi üzere öncelikle telefonunuzun evet birlikte bilgisayarınızın genel ağ tarayıcısı vasıtasıyla İnstagram’a methal yapmanız gerekiyor.

Hesabınıza antre yaptıktan sonraları elan geçmiş bile belirtmiş olduğumuz gibi yanay seçenekleri üzerinden mihman hesap bozma sekmesine ulaşamıyorsunuz. Neyse ki hesabını gidermek talip kullanıcıların işlemini kolaylaştıracak aynı angajman bulunuyor.

İnstagram hesap silme linki: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

İlgili bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza “Hesabını Sil” sekmesi açılıyor. Bu sekmede, İnstagram sizlere muktezi bilgilendirmeleri sağlıyor ve bir adisyon dondurma sekmesinde olduğu kadar sizlere hesabınızı neden sildiğinizi soruyor. Cemi bunlarla alakadar olmak istemiyor ve hesabınızı hızlı tıpkı şekilde gidermek istiyorsanız, açılır menüden “Bambaşka bir şey” opsiyonunu seçebilir ve sonrasında şifrenizi girerek hesabınıza ilişkin parçalanmamış verileri silebilirsiniz.

“Hesabımı kalıcı adına sil” butonuna tıkladığınızda hesabınıza ilgili tekmil ışık, yorum, kimlik ve strateji verileri et kafalı döndürülemeyecek şekilde silinecektir. Ayrıca daha sonradan İnstagram’a gine devir beğenmek isterseniz silmiş olduğunuz hesabınızın kullanıcı adını sahiplenmeniz kabil olmayacaktır. Bu sebepten İnstagram kalımlı adisyon silme işlemini gerçekleştirmeden önceki bilcümle olasılıkları gözden geçirmeli ve uygun tıpkı değişmeyen verdiğinizden emin olmalısınız.

Yoruma kapalı.