Genel Blog

Inversion F

284

Inversion F

Gülay Kamaz’dan, Oya Başar’a takatli çok adlı ismin kullandığı köpekbalığı kıkırdağı toyluk ve güzellik getiriyor!
Avrupa ve Amerika’de kadınlar beyninde büyük bağ gören anti-aging azık kapsülü Inversion F, Türkiye’de adlı isimlerin da tercihi oldu. Gülay Kamaz, Semiha Yankı, Oya Başar, Eylem Şenkal, Seray Sever kabilinden it canlı çokça ünlü adam içeriğinde köpekbalığı kıkırdağı bile mevcut kapsüllerden kullanıyor. Inversion F, 30 ve beden gözyaşı grubundaki kadınlarda, saç, deri, tırnaklar ve eğin üzerinde kalıcı müspet sıklet sağlarken, metabolik fonksiyonları hızlandırarak güre ve pir tıpkısı manzara kazandırıyor.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye getirilen ve takkadak eczanelerde satışa verilen anti-aging ürünü ”Inversion F”, saçlar, tırnaklar, ten ve vücuda deneyimsizlik aşılarken çevresel faktörlerle vücuda kötülük verebilecek damarlı etkilerden birlikte korunmayı sağlıyor. Inversion F, geçmiş günden itibaren ünlü isimlerden da bent gördü.
”Inversion F”, antioksidan etkisi ile başıboş radikallerin cilde, saça ve tırnaklara vereceği zararlı etkilerden koruyor, yağ ağır etkisi ile vücudun kullandığı enerjiyi artırıyor, besleyen etkisi ile yenilik ve gelişim üzere vacip besin takviyesini sağlıyor, güçlendirici etkisi ile vücudun ihtiyacı olan dinamizmi kazandırıyor. ”Inversion F”, kadınlar amacıyla çokça oylumlu olan saç, cilt, tırnaklar ve gövde üzerindeki dört etkinin tıpkı arada gerçekleşmesini sağlayan bir formül içeriyor.
Kadınlar için geliştirilen evvel anti-aging azık takviyesi olma özelliğine eş ”Inversion F”, gümüş ve al tutmak için iki kapsülden oluşuyor. Omega 6, Yeşil Öz Özleri, C Vitamini, Tutya, Selenyum, Krom ve saf bettakaroten içeren 2 sayı kırmızı kapsül kahvaltı sonrasında; kapik balığı kıkırdağı, Omega 3 Balık Hasım, Üzüm Özleri, B2, B5, B6, B8 vitaminleri, bakır, çıpa içeren 1 nüsha sim kapsül ise akşam ezanı yemeklerinden sonradan kullanılıyor

Kimlik gıda kapsülü (Inversion F) Inversion F nin faydaları köpekbalığı kıkırdağı kıkırdağının faydaları köpekbalığı kıkırdağı kapsülleri köpekbalığı kıkırdağını kimler kullanıyor köpekbalığı kıkırdağını ne adlı sanatçılar kullanıyor ünlüler neden zihayat kalıyorlar ünlülerin gailesiz kalma sırları sanatçıların bilgisizlik sırları sanatçılar hastalık hakeza gailesiz kalıyor Inversion F kapsüllerinin zarfında hangi var Inversion F kapsüllerinin içindeki vitaminler Inversion F kapsülleri hangi işe yarıyor? INVERSİON F ile genleşmek INVERSİON F’yi hangi adlı kullanıyor INVERSİON F gençleşmenin sırrı INVERSİON F( GIDA KAPSÜLÜ) Inversion F Kapsülleri ile mevrut görk

Yoruma kapalı.