Genel Blog

IObit Driver Booster

23

IObit Driver Booster

IObit Driver Booster programı, bilgisayarlarımızda sık sık karşılaştığımız sürücü güncelleme sorunlarından kurtulabilmemiz için hazırlanmış bedava bir program ve bu konularda oldukça deneyimli bir şirket olan IObit göre yayınlanıyor. Çoğumuzun PC’lerdeki en aktüel sürücüleri peşine düşüp takip etmekte zorlanması ve buna vakit ayıramaması Driver Booster‘ı oldukça zorunlu programlar arasına sokuyor.

Programı kullanırken kullanıcıların böylece bir işlem yapmasına gerek kalmıyor ve tatbik bilgisayarınıza en yerinde driverları kendisi bularak kuruyor. Bu sayede iş için, oyunlar için veya multimedya işlemler için kullandığınız sürücülerin en iyi şekilde yüklendiğinden muhakkak olabiliyorsunuz.

Şoför güncelleme, eski sürücü güncelleme, otomatik şoför güncelleme, Windows 10 sürücü güncelleme, tehlikesiz şoför güncelleme ve bilgisayar sürücüleriyle ilgili daha çoğu konuda ücretsiz bir hizmet sunan Driver Booster, bilgisayar kullanıcılarını büyük bir dertten kurtarmaktadır.

Programın esas niteliklerini özetle listelemek gerekirse;

Sorunlara karşısında eski sürücülere dönme desteği Aktüel online veritabanı Bilgi kurtarma ve emniyet merkezi Oyunlar için sürücü optimizasyonu Harici cihazlar için sürücü desteği Windows 10 desteği Türkçe desteği Basitleştirilmiş sürücü montaj adımları

IObit Driver Booster’ın sağladığı sürücüleri kurarken bir şekilde sisteminizde bir hata meydana gelirse, bu hataları geri alabilmek için derhal eski sürücüye dönebiliyor veya daha gelişmiş seçenekler için kurtarma merkezini ziyaret edebiliyorsunuz.

Şoför veritabanının sürekli olarak geliştirilmesi bir uçtan bir uca pek çok farkında olmadığınız sürücünün güncellemesini de internette arama yapmadan tamamlayabiliyor, bu nedenle bilgisayarınızın daha istikrarlı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabiliyorsunuz.

Bilgisayar bakımını yapmayı o kadar sevmeyenlerin bütün şoför montaj işlemlerini otomatikleştirebilmek için kullanabilecekleri Driver Booster sahip olunması gereken uygulamalar aralarında.

İndir

Bir önceki yazımız olan Dr.Fone for iOS başlıklı makalemizde indir wondershare dr.fone for ios, indir wondershare dr.fone for ios ücretsiz ve wondershare dr.fone for ios hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.