Genel Blog

Iperius Backup

28

Iperius Backup

Iperius Backup, bilgisayar kullanıcılarına dosya ve klasörlerini yedekleyebilmeleri için birçok öbür seçenek sunan gelişmiş bir dosya yedekleme programıdır. bununla birlikte program yardımıyla öbür sürücüleri ve cihazları senkronize etme şansına da sahipsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kullanılabilecek olan program yardımıyla dosya ve klasör yedekleme işlemine başlayabilmek için yapmanız gereken önelikli şey program arayüzü üzerinde bulunan “Create new backup” butonuna tıklayarak yeni bir yedekleme görevi tanımlamaktır.

Dosya, klasör, şoför, Windows şoför imajları, FTP indirmeleri, SQL, Oracle, MySQL ve PostreSQL veritabanı yedeklerinizi bile alabileceğiniz program, kendi kategorisinde en iyi programlar aralarında yer almaktadır.

Keza rahat dosyaları ve sistem dosyalarını görüntüleyebilir, yedekleme işlemi sırasında yapılan tüm etkinlikleri evraklar bir uçtan bir uca görüntüleyebilir, ZIP sıkıştırma modunu kullanabilir, zamanlayıcı doğru yedekleme işlemlerinin yapılmasını istediğiniz zamanı belirleyebilir ve çok daha fazlasını Iperius Backup ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yedekleme işlemleri öncesinde ve ardından kullanıcıları ayrıntılı şekilde bilgilendiren program ile yedekleme işlemleri ya da geri doldurma işlemleri tamamlandıktan sonradan bilgisayarınızın otomatik olarak kapanmasını da sağlayabilirsiniz.

Birçok gelişmiş özelliğe sahip olmasına rağmen sistem kaynaklarını sürpriz bir şekilde düşük miktarda kullanan program, yedekleme işlemlerini epeyce hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Özelleştirme seçeneklerinin zenginliği bir uçtan bir uca kullanıcıların dosya ve klasör yedekleme işlemlerini öbür bir boyuta içeren Iperius Backup’ı mutlaka denemenizi öneririm.

İndir

Bir önceki yazımız olan Eusing Free Registry Cleaner başlıklı makalemizde free registry cleaner, registry clean ve registry cleaner hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.