Genel Blog

iSkysoft Android Data Recovery

23

iSkysoft Android Data Recovery

iSkysoft Android Bilgi Recovery, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kaybolan dosya ve resim gibi tüm verilerinizi kurtarmanızı sağlayan kullanımı kolay bir program.

3 kolay adımdan oluşan veri kurtarma işlemini daha önce bu nesil bir program kullanmamış olsanız bile rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Bu adımlar;

Android cihazınızı bilgisayara bağlama Kaybolan dosyalarınızı tarama Önizleme ve dosya kurtarma

Samsung, LG, HTC, Huawei, Sony, Motorola vb. bir çok ayrı telefon markasını ve bununla beraber o kadar çok dosya formatını destekleyen program bir uçtan bir uca fazla kolay bir şekilde sizin için siklet içeren lakin kaybolan veya silinen dosyalarınızı geri getirebiliyorsunuz. Fakat bu nesil programların kaliteli olanları birçok zaman ücretli olduğu gibi bu programda ücretli olarak sunuluyor. yine de programın deneme sürümünü indirerek bedava olarak deneme fırsatı bulabiliyorsunuz.

Android mobil cihazlarınız üzerinde bulunan ve herhangi bir nedenle silinen ya da kaybolan bütün dosya ve fotoğrafları kurtarabilme imkanı sunan iSkysoft Android Data Recovery tamamen bilgisayarınız ile zeki cihazınızı bağlayarak bir kaç dakikada tüm dosya ve fotoğraflarınızı kurtarabilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan AppCola başlıklı makalemizde 2.4.7.6836, appcola ve download hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.