Genel Blog

İsmail Hacıoğlu ve Merve Çağıran tatilden döndü

23

İsmail Hacıoğlu ve Merve Çağıran tatilden döndü

2016’da evlendiği Duygu Kumarki’den geçen yıl boşanan ve günler sonra “Çocuk” dizisinin setinde tanıştığı Merve Çağıran’la ilişki yaşamaya başlayan İsmail Hacıoğlu, sevgilisiyle ilk olarak önceki gün muhabirler tarafından görüntülendi.

Hürriyet’ten Behlül Aydın’ın haberine göre; tatilden dönen çift, ellerinde valizlerle Cihangir’de objektife yansıdı.

Araçlarını park ettikten sonra evlerine doğru yönelen sevgililer, neşeli halleriyle dikkat çekti. Merve Çağıran, ilişkileri birincil ortaya çıktığında kendisi için yapılan “yuva yıkan bayan” yorumlarına “Birlikteliğimiz iyi, süper gidiyor. Hiçbir şey beni rahatsız etmez. Yuva yıktığım falan yok” diye cevap vermişti.

Oyuncu İsmail Hacıoğlu, beş ay önce dört takvim eşi Duygu Kumarki ile anlaşmalı olarak boşandı. İsmail Hacıoğlu, kısa bir süre daha sonra rol arkadaşı Merve Çağıran ile aşk yaşamaya başladı.

Ayrılığın arkasından kısa bir süre sonradan ikilinin birlikteliği ortaya çıkınca, Hacıoğlu, ‘ihanet’ iddialarıyla konuşulmuştu.

Meslektaşı İsmail Hacıoğlu’yla aşk yaşayan 28 yaşındaki Çağıran, evlilik sorularına, “Düşünmüyoruz” cevabını vermişti.

Bir önceki yazımız olan Türkü Akbayram kimdir, kaç yaşında? Edip Akbayram’ın kızı Türkü Akbayram nereli? başlıklı makalemizde edip, edip akbayram ve kuzeyin oğlu volkan konak hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.