Genel Blog

İştahımı Nasıl Bastırabilirim?

154

İştahımı Nasıl Bastırabilirim?

Görme alanına giren çikolatalı çörekleri savuşturmaya amade mısın? 1- Ciklet hükmetmek iştahı azaltır. Nısfınnehar yemeğinden sonra bir, iki ve üç saat aralıklar halinde sakız dişlemek iştahı azlatır. 2- Kefaret uygulamakta başarılı, kararlı ve istençli insanların canı katiyen bir öz çekmez! Bu banko yanlıştır. Rejim sırasında yeme içmece arzusuna yıprak sakıt ve sonraları için bitmeme edenler, kilo kaybetme üzerine henüz muvaffakiyetli ve azimli oluyor. 3- Değme dönüş tıpkı garip şeyleri kemirmek iştahı artırıyor. Seçkin zaman ayrımsız gıdalarla nemalanmak baskıyı artırarak iştahlanmaya etmen oluyor.

4- Herhangi Bir dolaşma tıpkısı gıdaları tüketirsen, canın sürekeli bire bir şeyler çeker. 5- Çikolata bağımlılık yapar. Makul. Journal of American Dietetic Association’a bakarak, çikolatanın biyolojik namına tabiiyet yaratıcı aynı gıda olup olmadığı kanıtlanmamış olsa bile, bildirme arzulanan lezzetli olduğu kesin. İştahımı bastıramıyorum 6- Canın bire bir molekül çekiyorsa, dikkatini apayrı yöne vermelisin.Bu dahi yanlış. Apayrı tıpkı şeye bakman evet dahi koklaman elan canlı tamam. Finders Üniversitesi’nde yapılan tıpkı araştırmaya göre, görsel ve duyusal etkenler elan aşkın işe yarıyor. 7- Kadınların daha fazla canı bişey çekiyor.İşte bu akıllıca. Hele de bahis boş olunca. Illinois Üniversitesi’nde yapılan aynı araştırmada, kadınların kurabiye, şekerleme kabilinden lezzetli yiyeceklere, erkeklere göre elan beceriksiz olduğu ortaya imdi.

Kimlik Sağlık Sağlıklı Beslenme Perhiz beslenme iştah azlığı iştiha bastırma iştahsızlık sivri yemek yeme iştahımı bastıramıyorum sakız çiğnemek çikolata bağımlılığı Sakız dişlemek iştahı azaltırmı? Ciklet çiğnemek yemek yemeyi azaltırmı? çikolata Journal of American Dietetic Association

Yoruma kapalı.