Genel Blog

İŞTE O ANLAR! Masumlar Apartmanı Naci öldü mü, hastalığı ne?

33

İŞTE O ANLAR! Masumlar Apartmanı Naci öldü mü, hastalığı ne?

TRT 1 ekranlarında her salı yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterinin hastalığı merak ediliyor. Safiye’nin çocukluk aşkı olarak diziye dahil olan Tansel Öngel’in yere düşmesi ve doktora gitmesi araştırılmaktadır. Peki lakin Safiye’nin büyük aşkı Naci’nin hastalığı ne ölecek mi?

Masumlar Apartmanı Naci hasta mı?

Masumlar Apartmanı Naci’nin hastalığı hekim raporları sonrası öğrenilecek, az önce bilinmemektedir. Naci’nin hastalığı vücudunun öbür kısımlarında yaşadığı uyuşma ve duyu yitimi olarak bilinmektedir. Naci zaman zaman ellerini hareket ettirmemektedir. İzleyiciler Naci’nin hastalığının felç olduğunu düşünmektedir. Naci öğretmenin doktora gittiği ve hasta olduğu öğrenildi. Safiye’nin kendisi ile ilgili gerçekleri öğrenmesinin arkasında Naci yere düşmüştü. 

Tansel Öngel’in canlandırdığı Naci karakterinin gizlediği bir hastalık vardır. Naci ölmeden önce baştan Safiye ile bir arada edinmek istiyor ve bunun için de elinden geleni yapıyor. Ama Naci’nin eşi Gülru bir türlü onun peşini bırakmamaktadır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Tarkan, Pink'in kızıyla düetini paylaştı başlıklı makalemizde tarkan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.