Genel Blog

Jennifer Aniston dövmesinin sırrını açıkladı

28

Jennifer Aniston dövmesinin sırrını açıkladı

Page Six’in haberine göre 52 yaşındaki Jennifer Aniston, “Diğer bir babadan daima kız kardeşi” olarak tanımladığı en yakın arkadaşı Andrea Bendewald’un doğum gününü Instagram hesabından yaptığı bir jestle kutlarken, şimdiye dek epey merak konusu olan dövmesiyle ilgili soruları da açıklığa kavuşturdu.

‘Friends’ dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan Aniston, Instagram’ın hikayeler kısmında, kendisiyle benzer dövmeyi yaptıran Bendewald’la bileklerini yan yandan gösterirken çekilmiş kare dahil çoğu resim paylaştı.

60477caf79da3e1114ca615c

 

Bendewald, Aniston’la alt yandan yürürken çekildiği bir fotoğrafı 11 Şubat’ta arkadaşı için hazırladığı doğum günü gönderisinde paylaşarak, “Anmak ve daha büyülü dileklerde bulunmak için sabırsızlanıyorum! 11:11” diye yazmıştı. 

Aniston söz konusu dövmeyle ilk kez 2018’de kameralara yansımış, 2020’de People dergisine konuşan bir kaynak ise oyuncunun bu yazıyı manevi açıdan çok manalı bulduğu için yaptırdığını, 11 sayısının ayrıca 11 Şubat’ta doğan oyuncu ve onun köpeği Norman için özel olduğunu söylemişti.

Köpeğini 2011’de kaybeden Aniston, aynı sene Norman için birincil dövmesini yaptırarak ayağının iç kısmına onun adını yazdırmıştı.

 

Bir önceki yazımız olan Seda Sayan, Gelinim Mutfakta'nın 657. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.