Genel Blog

Jumpshare

24

Jumpshare

Jumpshare programı, dostlarıyla dosya ve görsel paylaşımı gerçekleştirmek isteyenlerin kullanabilecekleri bedava servisler arasında yer alıyor ve servis için hazırlanmış olan Windows programını kullanarak tüm işlemlerinizi daha da hızlandırabiliyorsunuz. Kolay kullanılır arayüzü ve kısayolları tamamen birincil bir kaç dakika içerisinde programı bütün verimiyle kullanmaya başlayabileceğinizi de söyleyebilirim.

Programın kurulumunu tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken paylaşmak istediğiniz dosyaları, başlat çubuğundaki ödev yöneticisi kısmında bulunan Jumpshare ikonu üzerine adamak. Böylece dosyanız derhal iki taraflı alanınıza yüklenecektir ve paylaşım linki de otomatik bir şekilde kopyalanacaktır. Bundan Böyle tek yapmanız gereken hali hazırda kopyalanmış olan linki alıp dostlarınıza yollamak.

Fakat Jumpshare’ın hoşunuza gidecek bir özelliği daha mevcut. Programı kullanırken ekran görüntüsü almanız halinde ekran görüntünüz doğruca tekrar depolama alanınıza gidiyor ve bu nedenle hazırlanmış olan paylaşım linkini yeniden paylaşmak istediğiniz kişilere hiç zorlanmadan gönderebiliyorsunuz.

Her ne dek dosya depolama bölümünüzde 2 GB’lık bir yeriniz olsa da, fazla yoğun olmayan görsel paylaşımlarında herhangi bir sorun ortaya çıkacağını sanmıyorum. Natürel fakat programın bütün bunları olabilmek için bir internet bağlantısı gerektirdiğini belirtmeye bile lüzum yok.

Dilerseniz internetteki bulut depolama alanınızı görüntülemeniz ve orada bulunan dosyaları silmeniz olası olduğu için nadiren web tarayıcınıza da ihtiyacınız olacaktır.

İndir

Bir önceki yazımız olan DeleteOnClick başlıklı makalemizde DeleteOnClick İndir - Güvenli Dosya Silme Programı - Tamindir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.