Genel Blog

Kaan Girgin’in eski eşi doktor Seran Göçer, açtığı davayı kazandı

21

Kaan Girgin'in eski eşi doktor Seran Göçer, açtığı davayı kazandı

Seran Göçer, 13 yıl önce boşandığı oyuncu Kaan Girgin’den olan kızı S.G.’nin (13) kendi soyadı ‘Göçer’i kullanması için  avukatı Istek Yazıcıoğlu aracılığıyla mahkemeye başvurarak dava açmıştı.

Kaan Girgin eski eşi doktor Seran Göçer, açtığı davayı kazandı. Hürriyet’in haberine tarafından; Kaan Girgin ile 13 yıl önce anlaşmalı boşanan Göçer’in dava dilekçesinde şu ifadeler yer aldı:

“Tarafların bugün 13 yaşında olan çocuğu S.G.’nin velayeti anneye verilmiştir. Ancak S.G. bugüne dek yalnızca 1 veya 2 defa babasını görmüştür. Çocuğun annesiyle soyadının farklı olması lüzum okulunda, gerekse sosyal yaşamında büyük sıkıntı yaşatmaktadır.”

Mahkeme, küçük S.G.’nin soyadının annesinin soyadı ‘Göçer’ olarak değiştirilmesine karar verdi. Seran Göçer ve Kaan Girgin, 3 yıl evli kaldıktan sonra 2008’de boşanmıştı.

Bir önceki yazımız olan Tuğba Özerk kimdir, kaç yaşında, nereli? Tuğba Özerk’in hastalığı ne? Tuğba Özerk evli mi, sevgilisi kim? başlıklı makalemizde doğum tarihi, kaç yaşında ve star tv hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.