Genel Blog

Kağıt Ev 1. bölüm tek parça izle! Kağıt Ev ilk bölüm full izle!

49

Kağıt Ev 1. bölüm tek parça izle! Kağıt Ev ilk bölüm full izle!

Star TV’nin yeni dizisi Kağıt Ev’in 1. bölümü izleyiciyle buluştu. Kağıt Ev 1. birim full tek parça izle bilgileri araştırılıyor. Kağıt Konut birincil bölümde; başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında, bu ihaneti fark etmezken; 16 yaşındaki kızları Cemre’nin dikkatinden kaçamaz. Cemre şüphelerinde haklıdır ama şüphelendiği birey yanlış olur. İşte Kağıt Konut 1. birim full tek parça YouTube izle bilgileri…

Kağıt Ev 1. bölüm izle

Babasının, ailenin emektarı Gülsüm’ün kızı İnci ile ilişkisi olduğunu zanneder. Babasının üniversitede öğrencisi olan İnci, Cemre’nin desteğiyle açık fikirli, arı gibi çalışan, sevgi doymuş bir kızdır ve Cemre’nin kendisine yönelik düşmanca tavırlarından bihaberdir. İki genç kız arasında meydana çıkan kavga, İnci’nin ölümüyle son bulur.

Çaresizce kızını arayan Gülsüm’ün yardım isteyeceği tek yer Kasırga ailesi iken, İnci’yi çaresizce arayan bir kişi daha vardır. İnci’nin herkesten sakladığı biricik aşkı, Kasırga Ailesi’nin büyük çocukları Mert.

Aylin ve Âlem Kasırga büyük çıkmaz içine düşerler. Evlerinde işlenen canice; karı koca için vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde verecekleri en büyük sınav olur. Onlar iyi ebeveyn elde etmek namına evlatlarını korumaya çalışırken, ömürlerini verdikleri adalete de ihanet ederler.

Bir önceki yazımız olan Kağıt Ev Azra kimdir, gerçek adı ne? Tuvana Türkay kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde kağıt ev, kağıt ev azra ve seo haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.