Genel Blog

Kağıt Ev dizisi konusu ne? Kağıt Ev uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?

65

Kağıt Ev dizisi konusu ne? Kağıt Ev uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?

Kağıt Konut dizisinin yönetmeni Şenol Sönmez, Yapımcısı Saner Ayatr ve yapımı O3 Medya olarak açıklandı. İzleyiciler dizinin konusunu araştırıyor. İşte Kağıt Konut dizisi konusu ve uyma olup olmadığı hakkında bilgiler…

Kağıt Ev konusu ne?

Kasırga ailesinin, 3 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile hayatı, bir günde yerle bir olur. Ceza Hukuku Profesörü Kâinat Fırtına, uzun zamandır yayınlarına katıldığı ‘Suçlu Ardından’ programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve karısı Aylin’i aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu aralarında koştururken, bu ihaneti farketmez bile. Ama 16 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Ama şüpheleri onu yanlış kadına götürür. Senelerdir evlerinde çalışan Gülsüm’ün kızı İnci’yi hedefe koyar. Aile kadar burslu okutulan İnci, Cemre’nin hışmına uğrar ve yaptıkları kavgada ölür. Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsüm’ün tek sığınağı, Fırtına ailesidir. İnci’yi göz yaşları içinde arayan bir öteki birey de, ailenin büyük oğlu Mert’tir… Çünkü İnci, Mert’in herkesten gizlediği sevgilisidir. Kasırga ailesi vicdan, acıma, ihanet üçgeninde sınanırken, Evren’a tutkuyla bağlanan Azra da, zamanla bir öldüren alımlılık figürüne dönüşecektir.

Bir önceki yazımız olan Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 18 Nisan 2021 Survivor Ünlüler eleme adayı belli oldu! başlıklı makalemizde survivor dokunulmazlığı, survivor dokunulmazlığı kim ve survivor dokunulmazlığı kim kazandı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.