Genel Blog

Kağıt Ev oyuncuları kimler? Kağıt Ev konusu ne? Kağıt Ev oyuncu kadrosu!

82

Kağıt Ev oyuncuları kimler? Kağıt Ev konusu ne? Kağıt Ev oyuncu kadrosu!

Yeni başlayan Kağıt Konut dizisi oyuncu kadrosuyla dikkat çekti. Dizinin konusu ve oyuncuları merak edildi. Peki, Kağıt Ev konusu ne? Kağıt Konut oyuncuları kimler? Kağıt Ev oyuncu kadrosu kimlerdir?

KAĞIT EV KONUSU NE?

Star’ın yeni dizisi ‘Kağıt Ev’in merakla beklenen afişi yayınlandı. Başrollerini; Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş’ın paylaştığı dizinin afişi, büyük merak uyandırdı.

Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstleniyor. Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş’ın başrollerini paylaştığı “Kağıt Konut”in afişi dikkatleri üstüne çekerken, sosyal medyada da övücü yorumlar aldı.

Duvar Ilanı fotoğrafıyla ve senaryosuyla merak uyandıran ‘Kağıt Konut’in oyuncu kadrosunda ise; Helin Kandemir, Nejat Uygur, Bülent Gültekin, Yaşar Üzer, Bulut Teker, Tuğçe Aykut gibi birbirinden başarılı isimler de yer alıyor. İddialı kadrosu, etkileyici ve merak uyandıran hikayesi ile ‘Kağıt Konut’ çok yakında Star’da.

SÜRÜKLEYİCİ HİKAYE

Kasırga ailesinin, 3 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile hayatı, bir günde yerle bir olur. Canice Hukuku Profesörü Kâinat Fırtına, uzun zamandır yayınlarına katıldığı ‘Suçlu Peşinde’ programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve karısı Aylin’i aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında koştururken, bu ihaneti farketmez bile.

Ama 16 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Fakat şüpheleri onu yanlış kadına götürür. Senelerdir evlerinde çalışan Gülsüm’ün kızı İnci’yi hedefe koyar. Aile kadar burslu okutulan İnci, Cemre’nin hışmına uğrar ve yaptıkları kavgada ölür.

Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsüm’ün tek sığınağı, Fırtına ailesidir. İnci’yi göz yaşları içinde arayan bir öteki birey de, ailenin büyük oğlu Mert’tir… Çünkü İnci, Mert’in herkesten gizlediği sevgilisidir.

Fırtına ailesi vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde sınanırken, Kâinat’a tutkuyla bağlanan Azra da, zamanla bir öldüren çekicilik figürüne dönüşecektir

KAĞIT EV OYUNCULARI KİMLER?

Erdal Beşikçioğlu (Kâinat Kasırga)

Nur Fettahoğlu (Aylin Fırtına)

Can Nergis (Bülent)

Tuvana Türkay (Azra)

Nihal Koldaş (Gülsüm)

Yaşar Uzel (Halil)

Nejat Uygur (Mert Fırtına)

Helin Kandemir (Cemre Kasırga)

Bir önceki yazımız olan Kağıt Ev nerede çekiliyor? Kağıt Ev dizisi hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Dizideki Kağıt Ev nerede bulunuyor? başlıklı makalemizde kağıt ev, kağıt ev dizisi gerçek hikaye mi ve kağıt ev konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.