Genel Blog

Kahverengi Lekeler

142

Kahverengi Lekeler

Gösteriş ve cilt bakımı konusunda alıngan birçok bayanımızın kuma sorununu dokuma fail kahverengi lekeler! Yaşlılık lekeleri yahut akciğer lekeleri olarakta tanıdık kahverengi lekeler yaşlanmanın dahi belirtisi namına görülebilmektedir. Beş Altı etkili deri hizmet ipuçları ile bu lekelerin oluşumları azaltılabilir. Piyasada bu amaçla satılan tıpkısı çok hizmet ürünü losyonları hafif bulabilirsiniz ancak Www.Kadinay.Net web çalışanlarının araştırmaları neticesinde önerdiği ev yapımı yöntemler ile harikalar yaratabilirsiniz!..

Aşağıda tamlanan ten hizmet ipuçları ile yalnızca soylu erki tasarruflu neticeler değil cildinizde mucizevi sonuçlar elde edeceksiniz. Mucize eş yapımı ip uçlarını takip ederek kahverengi lekeleriniz ve çilleriniz üzere temizleyici tıpkı hizmet elde edeceksiniz.

 

* Münasebetsiz ayrımsız limonun suyunu yüzünüze krem sürer üzere uygulayın. Bu durum beniz hücrelerinizin çalışmasına sebep olacak. Sonraları hafif bire bir baş bezi ile silin ve nemlendirici uygulayın. * Sulu Zırtlak suyu hele bu amaçlı tedaviler amacıyla uygulanmıştır. Parmaklarınızla kara yüzlü bölgelere limon suyu ile beraber ovma yapın. * Kayısı, çilek, salatalık ve al frenk üzümü içeren göveri ve meyve maskeleri çilleri kesmek yardımcı olacaktır. * Ekşi benzin ile yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Lekeleri giderme için kullanıldığı kabilinden cilt tahrişini ve kuruluğunu önlemede üstelik faydalıdır. * Fiyat miktarlarda maydonoz suyu, sulu zırtlak suyu, portakal suyu ve al frenk üzümü suyunu karıştırarak yüzünüze uygulayabilirsiniz. * Yüzünüze bakım uygulamadan önce kül kendisine yıkayıp temizlediğinizden tehlikesiz olun. * Eğer kırılan benzeri cildiniz varsa sulu zırtlak suyu uygulamaktan kaçının.

Kimlik Zayıflık Lekeleri limon suyu deri bakımı kahverengi lekeler yüzdeki kahverengi lekeler kahverengi yüz lekeleri akciğer lekeleri kayverengi zayıflık lekeleri kahverengi lekeler için çözüm yolları kahverengi lekelere çözüm kahverengi lekelerden kurtulun kahverengi lekeler için maske sulu zırtlak suyu faydaları namünasip süt kap bakımı münasebetsiz benzen maydonoz suyu frenk üzümü

Yoruma kapalı.