Genel Blog

Kalori Yakmak Artık Çok Kolay

154

Kalori Yakmak Artık Çok Kolay

Özel diyet gıdaları almadan veya spor salonuna gitmeden kilogram verebilir misiniz? Cevabımız bittabi kim evet!
Hayatınızda makro değişiklikler yaparak, paradan tasarruf ederken tehlikesiz ve temelli aynı biçimde kilogram verebileceksiniz. 1. Eliniz abur cubura değil, suya uzansın. İştahınızı yatıştırmanın eldeki sunu haleldar, yer sakıncasız yolu bu… 2. Dolapları abes tutun. Hem paradan hem bile sizi caydıracak şeylerden artırım edersiniz. Etrafınızdaki araç çeşitlerini azaltmanız sizi abes yere atıştırmaktan ırak tutacaktır. 3. İlham donör aynı şeyler yapın. Kilogram verdiğinizde giymekten iri esenlik alacağınız ayrımsız elbiseyi buzdolanızın kapağına yapıştırarak kendinizi heveslendirme edebilirsiniz. Göbeğinize ‘piercing’ yaptırmak da zayıflama azminizi artıracak ayrımsız düşün olabilir. 4. Baharatları dilediğiniz kabilinden kullanın. Araştırmalara göre, zencefil, çuşka, pul biber kadar baharatlar ve bunlarla yapılan soslar vücudunuzun yağ yakma kabiliyetini %25 oranında artırabilir.

5. Kilogram çevirmek üzere uyuyun. Uykunuzu yeteri büyüklüğünde almanız, elan fazla enerji bürümek amacıyla kemirmek yemenizi engeller. Yapılan akıbet araştırmalara göre, yeterince uyuyan bir kadının metabolizması %40 oranında artıyor. 6. Şeb aş damı seferlerine bir serencam verin. Araştırmacılar ibret odaların ve gecenin karanlığının bizi daha aşkın yemeye atıf ettiğini belirtiyorlar. Yataya tıpkı saat erken girmeyi deneyin. Evinizde henüz kalabalık, temiz ışıklara meydan verin, hem daha bahtiyar olacak hem dahi daha bir iki atıştıracaksınız. 7. Kahvaltıyı kesinlikle sektirmeyin. Dönem üzere müstelzim erke yakıtınızı almanızı ve öğle vakti yemeğinde kendinizi henüz birkaç haris hissetmenizi sağlar. 8. Akla Yatkın bire bir biçimde atıştırın. Anif ayrımsız şeker 20 kalori civarındadır, tüketme süresi 20 dakikaya büyüklüğünde çıkabilir. 400 kalori içeren tıpkı dondurma külahı ise on dakikaya kalmadan midenizde tamam. 9. İçinizden çılgınca kemirmek yemek geliyorsa, size kendinizi ferah hissettiren müzikler dinleyin. Araştırmacılar müziğin beyindeki, arz yüzü sıcak yiyeceği yemenin etkilediği merkezi harekete geçirdiğini belirtiyorlar. 10. Yeşil öz için. İsviçre Üniversitesi’nde planlı benzeri araştırmanın sonuçlarına göre, yeşil çay emmek vücudun yaktığı kalori miktarını artırıyor. Günde üç fincan içmeye çalışın. 11. Yediğiniz şeye yoğunlaşın. TV izlerken, benzeri şeyler okurken, ibret çalışırken ya da e-mümasil’lerinizi yanıtlarken yiyecekleri gözden ırak tutun. 12. Hariç çıkın. Günde sunu beş altı yirmi dakikayı dışarıda oturarak ya da yayan geçirin. Güneş ışığı içinizdeki yeme istediğini taharri etmenize apotr tamam.

Etiket elbette zayıflayabilirim? spor salonuna gitmeden kurumak evde diyet zayıflamanın masrafsız ve cılız yolu baharatların diyetteki önemi

Yoruma kapalı.