Genel Blog

Kanal D Arka Sokaklar canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar 577. yeni bölümde neler olacak?

44

Kanal D Arka Sokaklar canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar 577. yeni bölümde neler olacak?

Kanal D’nin en eski ve uzun soluklu dizisi dizisi Arkadaki Sokaklar bu akşam 577. yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Son bölümü büyük coşku yaratan Arkadaki Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanını izleyenler bu akşam neler olacağını merak ediyor. Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları ile çok beğeniliyor. Arka Sokaklar 577. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Arkadaki Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Arkadaki Sokaklar konusu ne? Arkadaki Sokaklar oyuncu kadrosunda kimler var? Kanal D Arkadaki Sokaklar canlı izle! Arkadaki Sokaklar yeni bölüm canlı izle!

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

KANAL D ARKA SOKAKLAR CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

5 Şubat 2021 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 576. Bölümde takım, kendilerine şantaj yapan Mal Varlığı Amcaya büyük darbe indiriyor!

Servet Amca, arkasında olan ekibi dize getirebilmek için kumpaslar kurmaya başlar. İlk saldırı olarak Arif Müdürü kullanır. Arif Müdür ile bir kadının görüntüleri üzerinden Rıza Babayı ve ekibini yolundan çekmeyi umutlar. Rıza Baba ve takım, bu şantaja pabuç bırakacak yürekte olmadıklarını yaptıkları dar operasyonlarla Mal Varlığı Amcaya gösterirler. Emniyette, Servet’e çalışan birisi olduğunu düşünerek bütün operasyonları sıcacık yapan ekibimiz, tabanca kaçakçılığıyla ilgili yaptıkları son operasyonla Amcayı çok kızdırırlar. Mal Varlığı, bunun acısını Arif Müdürün görüntülerini sosyal medyaya sızdırarak gösterir; fakat Rıza Baba ve takım, bu duruma aleyhinde önlem almışlardır. Köşeye sıkıştığını gören Mal Varlığı ise, ikinci hamlesini yapar. Terör Şubedeki köstebeği Komiser Muzaffer’i kullanarak Mesut’a kumpas kurmaya başlar.

Arkadaki Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

Bir önceki yazımız olan ATV Akıncı Canlı izle! Akıncı 7. yeni bölümde neler olacak? ATV son bölüm full izle! ATV son bölümde neler oldu? başlıklı makalemizde atv, atv bedava izle ve atv izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.