Genel Blog

Kanal D Dijital özel dizisi “Girift” başlıyor…

20

Kanal D Dijital özel dizisi “Girift” başlıyor...

Başrollerini Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Açlık Bölükbaşı, İlker Şahinbaş, Metisha Schaefer, Şule Akıcı, Ömer Konakçı ve Burhan Çelik’in yer alıyor. Senaryosunu Emine Karataş ve Açlık Bölükbaşı’nın kaleme aldığı, yönetmenliğini ve yapımcılığını Haydar Işık’ın üstlendiği Girift, 30 Nisan Cuma saat 18.30’da kanald.com.tr, Kanal D uygulamaları ve Youtube kanalında ilk iki bölümüyle yayınlanmaya başlayıp, her cuma saat 18.30’da yeni bölümleriyle yayınlanacak.

 Karmakarışık birincil 2 bölümün özeti şöyle;

Bir hafta içinde benzer şekilde işlenen iki cinayetin gizemini çözmeye çalışan emniyet teşkilatına yardım olarak gelen Vural Başkomiser, Malatya’daki eski anılarının gölgesinde işe koyulur.

Ekibin karşı işaretler bırakarak mesaj veren ve kendine dair hiçbir iz bırakmayan bir süratli katil vardır. Vural Başkomiser, tüm detaylarıyla olay örgüsünü anlatılırken, karşılarındaki katili tanımaya çalışır.

öte taraftan, ikisi de evli ve bakımlı bir ilişki yaşamış çiftin başında büyük bir dram yaşanır. Aysun ve Fırat telefona yaptıkları kavga ardından başlarına geleceklerden habersizdirler.

 Takım, yaşanan trajediden sonra Fırat’ın eşi Nur’u odağına alır. Onlar iz üzerindeyken, ince kurgulanmış yeni bir facia daha gelmektedir.

 Girift, yeni bölümüyle her cuma 18.30’da bedava olarak kanald.com.tr, Kanal D uygulamaları ve Youtube kanalında!

Bir önceki yazımız olan Murat Cemcir'in kafa karıştıran paniği! başlıklı makalemizde murat cemcir'in filmi, murat cemcir'in filmleri ve murat cemcir'in menajeri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.