Genel Blog

Kanal D Dijital özel dizisi Girift’in ilk iki bölümü yayınlandı

26

Kanal D Dijital özel dizisi Girift'in ilk iki bölümü yayınlandı

Başrollerini Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Özlem Bölükbaşı, İlker Şahinbaş, Metisha Schaefer, Şule Akan, Ömer Konakçı ve Burhan Çelik’in yer alıyor.

Senaryosunu Emine Karataş ve Özlem Bölükbaşı’nın kaleme aldığı, yönetmenliğini ve yapımcılığını Haydar Işık’ın üstlendiği Karışık, 30 Nisan Cuma saat 18.30’da kanald.com.tr, Kanal D uygulamaları ve Youtube kanalında ilk iki bölümü yayınlandı. Dizi her cuma saat 18.30’da yeni bölümleriyle yayınlanacak.

Girift 1. Birim

Girift 30 Nisan Perşembe yayınlanan birincil bölümde kısa zaman içerisinde aynı şekilde işlenen iki cinayetin gizemini çözmek için Vural Başkomiser, güvenlik teşkilatına yardıma gelir.

Karışık 2. Birim

Karmakarışık 30 Nisan Perşembe yayınlanan ikinci bölümde gizemli cinayetlerin ardındaki giz perdesi ortaya meydana çıkan yeni detaylarla daha da karmaşık bir hale gelir.

Karışık ilk 2 bölümün özeti şöyle;

Bir hafta içinde benzer şekilde işlenen iki cinayetin gizemini çözmeye çalışan emniyet teşkilatına yardım olarak gelen Vural Başkomiser, Malatya’daki eski anılarının gölgesinde işe koyulur.

Ekibin aleyhinde işaretler bırakarak mesaj veren ve kendine dair hiçbir iz bırakmayan bir hızlı katil vardır. Vural Başkomiser, tüm detaylarıyla durum örgüsünü anlatılırken, karşılarındaki katili tanımaya çalışır.

öte taraftan, ikisi de evli ve sıcacık bir ilişki yaşamış çiftin başında büyük bir dram yaşanır. Aysun ve Fırat telefona yaptıkları tartışma sonrasında başlarına geleceklerden habersizdirler.

 Ekip, yaşanan trajediden sonradan Fırat’ın eşi Nur’u odağına alır. Onlar iz üzerindeyken, ince kurgulanmış yeni bir felaket daha gelmektedir.

 Karmakarışık, yeni bölümüyle her cuma 18.30’da bedava olarak kanald.com.tr, Kanal D uygulamaları ve Youtube kanalında!

Bir önceki yazımız olan 'Arka Sokaklar' reytingin zirvesinde başlıklı makalemizde arka sokaklar, dizi ve kanal d hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.