Genel Blog

Kanal D Hekimoğlu canlı izle! Hekimoğlu 38. yeni bölüm canlı izle! Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak? Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı!

24

Kanal D Hekimoğlu canlı izle! Hekimoğlu 38. yeni bölüm canlı izle! Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak? Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı!

Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek’in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak devir yapmaktadır. Lüzum yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle tanıdık hekim tanımından fazla uzakta olan Ateş Hekimoğlu’nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karışık olgu onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir. Hekimoğlu dizisi bu akşam 20:00’da Kanal D ekranlarında 38. bölümüyle yer alacak!

KANAL D HEKİMOĞLU CANLIİZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ!

KANAL D HEKİMOĞLU YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İpek, Ateş’i hapisten kurtarmak için kandırmak zorunda kalmıştır ve ona kızgındır. Ateş’e ceza olarak tüm hafta boyunca polikliniğe bakma sorumluluğu yükler. Ateş ne değin denese de banal hastalıklardan kaçamaz. Poliklinikte genç bir bayan hastanın tecavüze uğramış olduğunu fark edince, her şey değişir.

Bu vakayı bu müşteri konularda daha tecrübeli bir doktora devretmeye çalışsa da genç kadın Hekimoğlu’ndan diğer kimsenin kendisiyle ilgilenmesine razı olmaz. Bu sırada Zeynep de vefat etmek üzere olan evsiz bir kanser hastasıyla ilgilenmektedir.

Ağrılarını dindirmek için kendisine bahşedilen ilaçları almayı reddeden ihtiyar adam, acı içinde ölmeyi seçim etmiştir.Zeynep ise yaşlı adamı, bu süreci daha dar atlatması ve sancı kesicileri kabul etmesi konusunda ikna etmeye çalışır.

Hekimoğlu, genç kadına asistan olabilecek mi? Zeynep, yaşlı adamı daha ağrısız bir ölüme ikna edebilecek mi? İpek ve Orhan’ın Hekimoğlu’na kızgınlıkları geçecek mi?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de….

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! ATV EDHO 183. yeni bölüm canlı izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 166 bölüm ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ne zaman başlıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.