Genel Blog

Kanal D nisan ayına damga vurdu!

20

Kanal D nisan ayına damga vurdu!

Son dönemde “Sadakatsiz”, “Camdaki Kız”, “Şarkılar Bizi Söyler” gibi kaliteli yapımları izleyicileriyle buluşturan Kanal D, yıllar daha sonra prime time’da tüm başlıca kasıt kitlelerde performansını 9 share bandına taşımayı başardı.

608e7630bf21441f6452c47e

Kanal D, izleyicinin beklentisini karşılayan doğru hamlelerle 7-8 share bandından sıyrılarak 9 share bandına oturdu. 15 senedir sürekli ve bu alanda rekor kıran “Arka Sokaklar”ın yanı sıra “Fazla Güzel Hareketler 2” ve “Hekimoğlu” gibi birkaç sezondur beğeniyle izlenen dizi ve programları bünyesinde bulunduran Kanal D, ekranda yakaladığı başarıyı sosyal medya mecralarında da gösteriyor. Kanalın her yapımı, sosyal medyada gündem oluyor.

608e763cbf21441f6452c480

CUMANIN GALİBİ ARKA SOKAKLAR

KANAL D’de yayınlanan Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi “Arkadaki Sokaklar”, geçtiğimiz cuma akşamı ekrana gelen 588’inci bölümüyle tekrar izlenme rekoru kırdı. Başrollerinde Başarı Ergin, Şevket Çoruh, Serbest Ozan, Ozan Çobanoğlu, Oya Okar ve Alp Korkmaz’ın yer aldığı dizinin bu bölümü, Tüm Kişiler’de 9.10 reyting ve 20.38 izlenme payı alarak reyting listesinin zirvesinde yer aldı.

Bir önceki yazımız olan Ebru Şallı, Los Angeles’a gidip aşı oldu! Tepki gösterenlere yanıt başlıklı makalemizde amerika, aşı ve ebru şallı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.