Genel Blog

Kanal D’den Dijitale Özel Dizi: Girift

379

Kanal D’den Dijitale Özel Dizi: Girift

İddialı yapımları ile yayınlama hayatını sürdüren Kanal D, internete özel içerikleri ile dijital yayıncılıkta da yer almak için hazırlıklara başladı. Ücretsiz olarak sadece Kanal D Dijital platformlarında yayınlanacak Girift, yakında kanald.com.tr, Kanal D mobil uygulamaları ve Youtube Kanal D kanalında takipçilerle buluşacak.

Polisiye hikayesiyle dikkat çeken Girift

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Haydar Işık’ın üstlendiği Karmakarışık’in çekimleri bütün hızıyla devam ediyor. Başrollerini Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Açlık Bölükbaşı, İlker Şahinbaş, Metisha Schaefer, Şule Akan, Ömer Konakçı ve Burhan Çelik de yer alıyor. Karışık’in senaryosunu ise Emine Karataş ve Özlem Bölükbaşı kaleme alıyor.

Gerilim ve dram iç içe!

Malatya’da seri ortaya meydana çıkan faili bilinmeyen cinayetlerin çözülmesi için Ankara’dan gönderilen Suç Oluşturan Ofis Komiserlerinin, olaylar zinciri içinde kimi zaman sıkışıp kalacakları, kimi süre tehlikeyle burun buruna geldikleri Girift’te, gerilim ve dram hikayesi ile akıllar zorlanacak.

Dizide Wilma Elles, İçişleri Bakanlığı’na alt Komiser Asya’yı canlandırırken, ona Başkomiser Vural karakteri ile Ümit Acar eşlik edecek. Kendisine gelen dosyalardaki başarıları ile nam salan Vural Başkomiser’in yeni görevi, Malatya’daki bir süratli katil dosyasını çözmektir. Her şeyin iç içe girdiği bu hikayede kim sağ kalacak, kim ne ile sınanacak?

Karışık, yakında yalnızca Kanal D Dijital platformlarında!

Yoruma kapalı.