Genel Blog

Kardeşlerim 1. bölüm ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Kardeşlerim konusu nedir? Kardeşlerim oyuncuları kimler? Kardeşlerim 1. bölüm fragmanı!

32

Kardeşlerim 1. bölüm ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Kardeşlerim konusu nedir? Kardeşlerim oyuncuları kimler? Kardeşlerim 1. bölüm fragmanı!

ATV’nin ilgiyle beklenen dizisi Kardeşlerim dizisinin birincil bölümü bu akşam izleyicilerle buluşuyor. Merakla beklenen Kardeşlerim dizisi konusu ve oyuncuları nedir? Kardeşlerim ne zaman, saat kaçta? Kardeşlerim ilk bölüm fragmanı izle!

KARDEŞLERİM DİZİSİ NE VAKIT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Bugün 1. bölümüyle ekranlara gelecek olan Kardeşlerim dizisi her hafta Cumartesi günleri saat 20:00’da ATV ekranlarında yer alacak!

KARDEŞLERİM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Hayata ve ailesine sevgiyle tutunan dört kardeşi bekleyen acı haber!

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Anneleri Hatice, babaları Veli ile mutlu ve huzurlu bir yaşam süren, cepleri abes lakin kalpleri sevgi dolu dört güzel kardeş… Ta ki hayatlarını karartan, onları kimsesiz, boynu bükük bırakan o kara güne kadar…

Nereye savrulacakları muhakkak olmayan, birbirlerinden diğer tutunacak kimseleri olmayan bu dört kardeş, yaşananların ardından ayakta kalabilmek için mücadele verirken, Akif Atakul ise yaptıklarının bedelini ödemeden sıyrılmanın yollarını aramaktadır.

KARDEŞLERİM OYUNCULARI KİMLER?

Celil Nalçakan – Akif Atakul

Halit Hür Sarı – Kadir Eren

Ahu Yağtu – Suzan Manyaslı

Cüneyt Mete – Orhan Eren

Fadik Sevin Atasoy – Şengül Eren

Su Burcu Yazgı Coşkun – Asiye Eren

Yiğit Koçak – Ömer Eren

Aylin Akpınar – Emel Eren

Bir önceki yazımız olan Gönül Dağı ne zaman, saat kaçta? 20 Şubat Gönül Dağı bugün var mı? Gönül Dağı son bölüm de neler oldu? Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde gönül dağı ne zaman başlıyor, gönül dağı ne zaman çıkacak ve gönül dağı ne zaman final yapacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.