Genel Blog

Kardeşlerim Asiye kimdir, kaç yaşında? Su Burcu Yazgı Coşkun hangi dizilerde oynadı?

21

Kardeşlerim Asiye kimdir, kaç yaşında? Su Burcu Yazgı Coşkun hangi dizilerde oynadı?

Kardeşlerim dizisinin Asiye karakteri araştırılıyor. Su Burcu Yazgı Coşkun’un canlandırdığı Asiye karakteri 17 yaşındadır. İşte Su Burcu Yazgı Coşkun’un canlandırdığı Kardeşlerim Asiye karakteri hakkında bilgiler…

Kardeşlerim Asiye kimdir?

Kardeşlerim Asiye’ye Su Burcu Yazgı Coşkun yaşam veriyor. 17 yaşında. Sade, anaç, içten ve dinç bir kız. Abileri ve ufak kız kardeşi Emel’e analık yaparken, derslerine sıkı sıkı sarılan işine düşkün bir kız. Bir De sesi de çok güzel.

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir, kaç yaşında?

Su Burcu Yazgı Coşkun, 15 Nisan 2004 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Oyunculuğa 2012 senesinde başlayan Su Burcu Yazgı Coşkun, bir süre çocuk rollerinde oynadı. Şimdiye kadar birçok film ve dizide rol alan Su Burcu Coşkun, 2020 yılında rol aldığı Kırmızı Oda dizisinde Güler karakterinde bir genç kızı canlandırdı. Kırmızı Oda’daki oyunculuğuyla çok alkış topladı.

 

Bir önceki yazımız olan Kardeşlerim Aybike kimdir, kaç yaşında? Melis Minkari hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde kardeşlerim aybike, kardeşlerim aybike babasından ve kardeşlerim aybike berk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.