Genel Blog

Kardeşlerim Aybike kimdir, kaç yaşında? Melis Minkari hangi dizilerde oynadı?

35

Kardeşlerim Aybike kimdir, kaç yaşında? Melis Minkari hangi dizilerde oynadı?

Kardeşlerim dizisinin Aybike karakteri araştırılıyor. Melis Minkari’nin canlandırdığı Aybige karakteri 17 yaşındadır. İşte Melis Minkari’nin canlandırdığı Kardeşlerim Aybike karakteri hakkında bilgiler…

Kardeşlerim Aybike kimdr, kaç yaşında?

Kardeşlerim Aybike’ye Melis Minkari yaşam veriyor. 17 yaşında. Her Zaman sahip olduklarından fazlasının hayalini kuran, azıcık kibirli, açık göz bir kız. Cesareti bazen başına meslek açsa da çenesini tutmakta zorlanan, dobra ve seri düşünen bir kişilik.

Melis Minkari kimdir?

Kardeşlerim’in Aybike’si Melis Minkari, 20 Ağustos 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Bateri ve gitar enstrümanlarıyla ilgilenen Melis Minkari’nin müzikle arası epeyce iyidir. Dialog Anlatım İletişim’de Profesyonel Oyunculuk kursunu tamamlayan Minkarı aynı zamanda ileri düzeyde İngilizce bilmektedir. 2016 yılının Şubat ayında başladığı Craft Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk eğitimi almaya devam etmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Survivor'da Acil Durum Konseyi! Çağrı Atakan diskalifiye oldu! Survivor 2021 Çağrı neden veda etti? başlıklı makalemizde survivor acil durum konseyi, survivor çağrı atakan ve survivor'da acil durum konseyi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.