Genel Blog

Kardeşlerim Ayşe kimdir, kaç yaşında? Çağla Şimşek nereli?

23

Kardeşlerim Ayşe kimdir, kaç yaşında? Çağla Şimşek nereli?

Kardeşlerim dizisinin Ayşe karakteri araştırılıyor. Çağla Yıldırım’in canlandırdığı Ayşe karakteri sorgulanıyor. İşte Çağla Yıldırım’in canlandırdığı Kardeşlerim Ayşe karakteri hakkında bilgiler…

Kardeşlerim Ayşe (Çağla Şimşek) kimdir?

Kardeşlerim Ayşe’yi Çağla Şimşek canlandırıyor. 2002 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Çağla Şimşek, aslen Samsunludur. 3 yaşından itibaren değişik reklam filmleri ve dizilerde rol alan Yıldırım, Osman Yağmurdereli tarafından keşfedilmiştir. Çocukken annesiyle doktora bu arada yolda yapımcı Osman Yağmurdereli’nin dikkatini çekmiş ve teklifi değerlendiren annesinin dizi setine gitmesi ardından oyunculuk kariyeri başlamıştır. Minik yaşlardan itibaren ekranlarda fakat kamera karşısına ilk kez Elveda Derken isimli dizi ile geçti. Dizide canlandırdığı Naz karakteri ile hayran eden oyuncu gerisinde dağıtılmış dizi ve reklam filmlerinde yer aldı. daha sonra ise Kayıp Prenses isimli dizide Duru karakterini canlandırdı. Dizinin başrollerinde Yıldız Çağrı Atiksoy, Sinan Sümer bulunuyordu. daha sonra Kırmızı Işık, Kayıp Prenses ve Cuma’ya Kalsa dizilerinde rol alan Yıldırım, 2011 yılında ‘Hayat Devam Ediyor’ adlı dizide Lavin karakterini oynamış ve 2013 yılında ‘Ufak Gelin’ dizisinde Zehra rolüyle adını geniş kitlelere duyurmuştur.19 yaşında olan Çağla Şimşek, 1.60 cm boyunda, 50 kilo ve başak burcudur.

 

Bir önceki yazımız olan Kardeşlerim Melisa kimdir, kaç yaşında? Damlasu İkizoğlu hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde kardeşlerim melisa, kardeşlerim melisa dizisi ve kardeşlerim melisa kadir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.