Genel Blog

Kardeşlerim dizisi 1. bölüm HD tek parça izle! Kardeşlerim ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Kardeşlerim konusu ne? Kardeşlerim oyuncuları kimler?

20

Kardeşlerim dizisi 1. bölüm HD tek parça izle! Kardeşlerim ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Kardeşlerim konusu ne? Kardeşlerim oyuncuları kimler?

Hayata ve ailesine sevgiyle tutunan dört kardeşin acı doymuş hikayesini anlatan Kardeşlerim dizisi Cumartesi günü ATV ekranlarında başladı! Bundan sonra her Cumartesi saat 20:00’da ATV ekranlarında yer alacak dizinin ilk bölümü büyük coşku yarattı ve milyonları ekranlara bağladı! Keder dolu Kardeşlerim son birim izlemek isteyenler için Kardeşlerim 1. bölüm full HD tek parça sürekli izleme linkini aşağıya ekledik! Peki, Kardeşlerim ne süre, saat kaçta, hangi kanalda? Kardeşlerim konusu ne? Kardeşlerim oyuncuları kimler?

ATV KARDEŞLERİM DİZİSİ 1. BIRIM İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ…

KARDEŞLERİM 1. BIRIM FULL HD KESİNTİSİZ İZLEME LİNKİ!

KARDEŞLERİM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Hayata ve ailesine sevgiyle tutunan dört kardeşi bekleyen acı haber!

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Anneleri Hatice, babaları Veli ile mutlu ve huzurlu bir yaşam süren, cepleri anlamsız fakat kalpleri sevgi doymuş dört güzel kardeş… Ta ki hayatlarını karartan, onları kimsesiz, boynu bükük bırakan o kara güne dek…Nereye savrulacakları muhakkak olmayan, birbirlerinden diğer tutunacak kimseleri olmayan bu dört kardeş, yaşananların gerisinde ayakta kalabilmek için mücadele verirken, Akif Atakul ise yaptıklarının bedelini ödemeden sıyrılmanın yollarını aramaktadır.

KARDEŞLERİM OYUNCULARI KİMLER?

Celil Nalçakan – Akif Atakul

Halit Özgür Sarı – Kadir Eren

Ahu Yağtu – Suzan Manyaslı

Cüneyt Mete – Orhan Eren

Fadik Sevin Atasoy – Şengül Eren

Su Burcu Yazgı Coşkun – Asiye Eren

Yiğit Koçak – Ömer Eren

Aylin Akpınar – Emel Eren

Bir önceki yazımız olan Show TV Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. son bölüm full izle! Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm HD kesintisiz izle! Kuzey Yıldızı son bölümde neler oldu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.