Genel Blog

Kardeşlerim dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kardeşlerim oyuncu kadrosu

33

Kardeşlerim dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kardeşlerim oyuncu kadrosu

Yönetmenliğini Serkan Birinci’nin, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Türk yapımı dram türündeki televizyon dizisidir. Kardeşlerim sürükleyici hikayesiyle izleyici göre merak ediliyor. Peki lakin Savaşçı dizisinin oyuncuları kim?

Kardeşlerim Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Kardeşlerim oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Kardeşlerim Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda; Celil Nalçakan, Halit Özgürlük Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Aylin Akpınar, Övünç Seyit Yaran, Gözde Türker, Âlem Yıldırım, Damlasu İkizoğlu, Melis Minkari yer alıyor.  

6082026117aca9118c625d08

Kardeşlerim Akif Atakul kimdir?

42 yaşında. Dünyayı yönetebileceğine inanan, vicdan ve acınacak şey duygularından mahrum ama bir böylece da hoş sohbet, ağzı söz yapan, iblis tüylü bir adam. Kendi istekleri doğrultusunda, çıkarları için yapamayacağı şey, ezemeyeceği kaide değil.

Kardeşlerim Kadir Eren kimdir?

19 yaşında. Dürüst, işine düşkün, mesafeli bir delikanlı. Kardeşlerinin keza anası keza babası. Anne ve babasından ona tek itimat kalan kardeşlerini en iyi şekilde yetiştirmeye çabalayıp geleceğe hazırlarken; onları her şeyden koruyup kollayan evin büyük abisi.

Kardeşlerim Orhan Eren kimdir?

37 yaşında. Yufka Yürekli ve iyi huylu bir aile babası. Karısının, çocuklarının ve ona abisinden kalan yeğenlerinin gönlünü hoş edip, onlara kol kanat gerebilmek için sabahleyin akşam çalışan iyi bir adam.

Kardeşlerim Şengül Eren kimdir?

37 yaşında. Uyanık, istikrarsız, paraya pozitif değerinde veren, açıkgöz bir bayan. Kocasının yeğenlerine kesin bir mesafeden sahip çıkmaya çalışırken, her daim fırsatlardan da istifade etmeyi iyi haberdar olan bir bayan.

Kardeşlerim Suzan Manyaslı kimdir?

34 yaşında. Güzel, sıcacık ve cazibeli bir kadın. Kocasında bulamadığı sevgi ve şefkati dışarda ararken epeyce kırılan, yaşadıklarıyla kendini her tarafta keşfedecek, geçmişin sırlarıyla yüzleşecek olan hissi bayan.

Kardeşlerim Nebahat Atakul kimdir?

40 yaşında. Güzel, göz alıcı, rahat bir bayan. Kurduğu mutlu aile tablosu tehlikeye girdiğinde gözü kimseyi görmeyen, kendi ve çocukları için hayatı garantiye elde etmek namına her şeyi göze alabilecek, gözü kara bir bayan.

Kardeşlerim Ömer Eren kimdir?

17 yaşında. Şehvetli ve açgözlü bir çocuk. zaman zaman kalbinin sesine egemen olamayıp, kendini kaybetse de, abisi Kadir’in sorumluluklarını rahatlatmak için üzerine düşeni yapan bir çocuk.

Kardeşlerim Asiye Eren kimdir?

17 yaşında. Sade, anaç, içten ve güçlü bir kız. Abileri ve minik kız kardeşi Emel’e analık yaparken, derslerine sıkı sıkı sarılan gayretli bir kız. Bundan Başka sesi de fazla hoş.

Kardeşlerim Emel Eren kimdir?

6 yaşında. Sevgi batmış, sevimli, keyifli bir çocuk. Anne ve babasının özlemini her zaman kalbinde hisseden, abilerinin ve ablasının sözünden çıkmayan, oyun oynamayı seven yumuşak başlı bir kız. 

Kardeşlerim Doruk Atakul kimdir?

18 yaşında. Yakışıklı, sporcu, arkadaşları için defalarca lider olan zengin çocuğu. Her şeye tepeden bakmaktan çekinmeyen, insanları tiye almaktan rahatsız olmayan kibirli bir delikanlı.

Kardeşlerim Fantastik Manyaslı kimdir?

16 yaşında. Sahip olduklarını fazlasıyla farkında olan olup bununla övünen, bir takım psikolojik sıkıntılar yaşamış, ukalalığını bir güçmüş gibi kullanan lakin özünde cılız bir genç kız.

Kardeşlerim Oğulcan Eren kimdir?

18 yaşında. Gülünç, eğlenceli, öz güveni yüksek bir çocuk. Aşık olduğu kız için her türlü çılgınlığı yapıp, engel tanımayacak eğlenceli bir aşık, iyi bir dost, kuzeni Ömer için iyi bir dert ortağı.

Kardeşlerim Melisa Atakul kimdir?

17 yaşında. Sınıf ayırmadan herkese karşısında dürüst, cana yakın ve aklıselim bir genç kız. Merhamet ve vicdan duygularına babasının tersine en yoğun şekilde baskın, aşık olmasıyla adamakıllı hassaslaşan ince ruhlu bir aşık. 

Kardeşlerim Aybike Eren kimdir?

17 yaşında. Her Zaman sahip olduklarından fazlasının hayalini kuran, biraz kibirli, açık göz bir kız. Cesareti ara sıra başına meslek açsa da çenesini tutmakta zorlanan, dobra ve seri düşünen bir karakter.

Bir önceki yazımız olan Kardeşlerim Doruk kimdir, kaç yaşında? Onur Seyit Yaran hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde kardeşlerim, kardeşlerim asiye ve kardeşlerim dizisi doruk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.