Genel Blog

Kardeşlerim Doruk kimdir, kaç yaşında? Onur Seyit Yaran hangi dizilerde oynadı?

35

Kardeşlerim Doruk kimdir, kaç yaşında? Onur Seyit Yaran hangi dizilerde oynadı?

Kardeşlerim dizisinin Boy karakteri araştırılıyor. Övünç Seyit Yaran’ın canlandırdığı Zirve karakteri 18 yaşındadır. İşte Onur Seyit Yaran’ın canlandırdığı Kardeşlerim Doruk karakteri hakkında bilgiler…

Kardeşlerim Tepe kimdir?

Kardeşlerim Irtifa’a Onur Seyit Yaran hayat veriyor. 18 yaşında. Yakışıklı, sporcu, arkadaşları için daima lider olan varlıklı çocuğu. Her şeye tepeden bakmaktan çekinmeyen, insanları tiye almaktan rahatsız olmayan kibirli bir delikanlı.

Iftihar Seyit Yaran kimdir?

Övünç Seyit Yaran, 13 Ocak 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen baba kadar Ordu’ludur. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Spor Yöneticiliği Bölümü’nde öğrencidir. Uzun bir zaman lisanslı olarak futbol oynayan Övünç Seyit Yaran, futbolculuğunun yanı sıra satranç sporcusudur. 2008-2011 yılları aralarında profesyonel olarak ulusal platformlarda çaba etmiştir. Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Onur Seyit Yaran İngilizce ve Almanca bilmektedir.

2016 yılında düzenlenen Best Model Türkiye ve Best Model of The World yarışması birincisidir. 2018 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim adlı dizi ile oyunculuk hayatına adım atan Övünç Seyit Yaran, şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Vuslat dizisinde Enes karakterine hayat vermektedir. Övünç Seyit Yaran, 1.87 metre boyunda, 78 kilo ve Oğlak burcudur.

 

Bir önceki yazımız olan Kardeşlerim Ayşe kimdir, kaç yaşında? Çağla Şimşek nereli? başlıklı makalemizde kardeşlerim ayşe, kardeşlerim ayşe gerçek adı ve kardeşlerim ayşe karakteri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.